ZAMEK DINFIR3 SL PPOŻ. 72WB, E=65mm, 235x24x3 mm, KWADRAT 9mm, LEWY, STAL NIERDZEWNA
Zamek przeciwpożarowy z cicho pracującym zaczepem. Wyposażony w blachę czołową ze stali nierdzewnej i dwuskokowy rygiel wysuwany na 20 mm.
Zobacz pełny opis| Producent: | ISEO |
| Seria: | Dinfir3 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Wykończenie: | Kolor stali nierdzewnej |
| Do drzwi: | Przeciwpożarowych |
| Materiał drzwi: | Drewniane |
| Materiał blachy czołowej: | Stal nierdzewna |
Zamek.
Opis produktu
Zamek przeciwpożarowy DINFIR3 SL z cicho pracującym zaczepem, wyposażonym w plastikową wkładkę, zapobiegającą powstawaniu dźwięków oraz zarysowań na ościeżnicy podczas pracy zamka. Posiada także otwór na wkładkę bębenkową o profilu europejskim oraz dwuskokowy rygiel wysuwany na 20 mm (10+10 mm). Kaseta zamka jest zamknięta ze wszystkich stron i wraz z obudową zamka zazębiona w trzech punktach łączenia z blachą czołową, zapewniając wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz próby włamania z użyciem specjalistycznych narzędzi.
Dobór
Zamek DINFIR3 SL jest dedykowany do zastosowania w drzwiach przeciwpożarowych w lewych skrzydłach drzwiowych. Posiada rozstaw 72 mm, głębokość (dormas) 65 mm oraz otwór na trzpień ⧄ 9 mm. Jest także wyposażony w blachę czołową o wymiarach 235x24x3 mm, wykonaną ze stali nierdzewnej AISI 304.
Dokumenty techniczne
Zamek DINFIR3 SL jest zgodny z niemiecką normą DIN 18251. Posiada także certyfikat stałości właściwości użytkowych o numerze 0497/CPR/8060, potwierdzający zgodność z normą EN 12209:2003/AC:2005.
Montaż
Poniższa grafika przedstawia prawidłowy sposób montażu zamka DINFIR3 SL i dedykowanych do niego akcesoriów w skrzydle drzwiowym.

Użytkowanie
Pomimo zastosowanej konstrukcji, blacha czołowa może zostać odkręcona w celu wymiany lub w przypadku konieczności przeprowadzenia zabiegów konserwacyjnych. Bezawaryjne działanie zamka nawet w trudnych warunkach atmosferycznych zapewnia rygiel zamka, który został wykonany ze stali nierdzewnej AISI 304, charakteryzującej się wysoką odpornością na korozję.
Parametry techniczne
| Producent: | ISEO |
| Seria: | Dinfir3 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Wykończenie: | Kolor stali nierdzewnej |
| Do drzwi: | Przeciwpożarowych |
| Materiał drzwi: | Drewniane |
| Materiał blachy czołowej: | Stal nierdzewna |
| Głębokość - dormas: | 65 mm |
| Rozstaw: | 72 mm |
| Rodzaj zaczepu: | Mechaniczny |
| Wysokość blachy czołowej: | 235 mm |
| Szerokość blachy czołowej: | 24 mm |
| Grubość blachy czołowej: | 3 mm |
| Grubość kasety: | 15,5 mm |
| Kształt blachy czołowej: | Płaska |
| Otwór na trzpień: | Ø 9 mm |
| Sposób ryglowania: | Wysuwny |
| Wysuw rygla: | 20,5 mm |
Pliki do pobrania
Instrukcje montażu
Rozmiar pliku: 4 MB
Rozmiar pliku: 918 KB
Rozmiar pliku: 4 MB
Certyfikaty
Rozmiar pliku: 351 KB
Rozmiar pliku: 457 KB
Rysunki techniczne
Rozmiar pliku: 55 KB
ISEO to znany na całym świecie producent zamknięć ewakuacyjnych, wkładek bębenkowych, zamków drzwiowych, zamykaczy oraz urządzeń kontroli dostępu. Firma została założona ponad pięćdziesiąt lat temu we Włoszech. Początkowo koncentrowała swoją działalność na terenie Europy, ale pod koniec ubiegłego wieku rozpoczęła ekspansję na inne kontynenty. Obecnie posiada oddziały na Bliskim Wschodzie, w Malezji, Chinach, Republice Południowej Afryki, a także w Kolumbii i Peru.