BLACHA ZACZEPOWA DO ZAMKÓW IS-7911/7991 180x24x3 mm, STAL NIERDZEWNA
Blacha zaczepowa płaska z kieszenią i regulacją do rygli hakowych zamków serii 7911/7991.
Zobacz pełny opis| Producent: | ISEO |
| Seria: | Multiblindo Classic, Blindo |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Wykończenie: | Kolor stali nierdzewnej |
| Wysokość: | 180 mm |
| Szerokość: | 24 mm |
| Grubość: | 3 mm |
Blacha zaczepowa.
Opis produktu
- Blacha zaczepowa płaska z kieszenią i regulacją.
- Jej wymiary wynoszą 180x24x3 mm.
- Dedykowana do rygli hakowych zamków 7991 / 7A32 / 7A36 / 7A37.
- Została wykonana ze stali nierdzewnej.
Parametry techniczne
| Producent: | ISEO |
| Seria: | Multiblindo Classic, Blindo |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Wykończenie: | Kolor stali nierdzewnej |
| Wysokość: | 180 mm |
| Szerokość: | 24 mm |
| Grubość: | 3 mm |
| Głębokość: | 3 mm |
| Kształt blachy zaczepowej: | Płaska |
ISEO Serrature S.p.A to znany na całym świecie producent zamknięć ewakuacyjnych, wkładek bębenkowych, zamków do drzwi, samozamykaczy oraz urządzeń kontroli dostępu. Firma została założona ponad pięćdziesiąt lat temu we Włoszech. Początkowo koncentrowała swoją działalność na terenie Europy, ale pod koniec ubiegłego wieku rozpoczęła ekspansję na inne kontynenty. Obecnie posiada oddziały na Bliskim Wschodzie, w Malezji, Chinach, Republice Południowej Afryki, a także w Kolumbii i Peru.