UCHWYT WPUSZCZANY PROFILO 38x152mm OZ
Prostokątny uchwyt wpuszczany o rozstawie 131 mm. Wykonany z mosiądzu, posiada wykończenie OZ - pozłacane.
Zobacz pełny opis| Producent: | Linea Cali |
| Seria: | Profilo |
| Materiał: | Mosiądz |
| Wykończenie: | OZ - pozłacane |
| Rozstaw: | 131 mm |
| Rodzaj uchwytu: | Wpuszczany |
| Kształt uchwytu: | Prostokątny |
Uchwyt, akcesoria montażowe.
Opis produktu
- Prostokątny uchwyt wpuszczany o wymiarach 38x152 mm.
- Dedykowany do montażu w drzwiach drewnianych.
- Odpowiedni do zastosowania w systemach drzwiowych.
- Wykonany z mosiądzu i dostępny w wykończeniu pozłacanym.
- Wyprodukowany w nowoczesnej fabryce uznanej marki Linea Cali.

Parametry techniczne
| Producent: | Linea Cali |
| Seria: | Profilo |
| Materiał: | Mosiądz |
| Wykończenie: | OZ - pozłacane |
| Rozstaw: | 131 mm |
| Rodzaj uchwytu: | Wpuszczany |
| Kształt uchwytu: | Prostokątny |
| Wymiar uchwytu: | 38x152 mm |
Warianty produktu
UCHWYT WPUSZCZANY PROFILO 38x152mm NS
UCHWYT WPUSZCZANY PROFILO 38x152mm CS
UCHWYT WPUSZCZANY PROFILO 38x152mm OS
UCHWYT WPUSZCZANY PROFILO 38x152mm CR
Linea Cali to założona w 1986 roku włoska marka, która od ponad 30 lat dostarcza stylowe klamki, gałki, uchwyty, pochwyty, a także inne akcesoria drzwiowe, wyróżniające się trwałością, niezawodnością oraz niepowtarzalnym designem. Poszczególne kolekcje posiadają unikalny wzór i stylistykę. Mnogość dostępnych stylów, wariantów oraz wykończeń sprawia, że bez względu na preferowaną kolorystykę czy wystrój wnętrza, w ofercie marki znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. Klamki Linea Cali stanowią ozdobę drzwi i wnętrz wielu budynków na całym świecie. Można podziwiać je między innymi w luksusowych hotelach położonych nad słynnym jeziorem Garda: Villa Cortine Palace w miejscowości Sirmione oraz Laurin w Saló, a także w bibliotece na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Zurychu czy w Manufacture des Gobelins w Paryżu.