Domy inteligentne (Smart home)

Systemy kontroli dostępu w domach | NOVET.EU

W XXI wieku inteligentne domy typu smart home stają się powoli standardem, gdyż oferują szereg udogodnień, gwarantujących nie tylko komfort, ale także podnoszących poziom bezpieczeństwa. Oprócz wygodnego zarządzania pracą urządzeń w gospodarstwie domowym, zapewniają możliwość bezpiecznego i komfortowego otwierania drzwi oraz zarządzania dostępem nie tylko do samego budynku, ale także do poszczególnych pomieszczeń.

W przypadku zastosowania platformy Argo drzwi można otwierać korzystając ze smartfona, smartwatcha, karty zbliżeniowej, a nawet czytnika linii papilarnych. Dodatkową korzyścią wynikającą z zastosowania systemu kontroli dostępu w inteligentnym domu jest wgląd w pełną historię zdarzeń na wybranych drzwiach. Administrator posiada także uprawnienia do tworzenia stref czasowych, w których określeni użytkownicy mają dostęp do wybranych budynków i/lub pomieszczeń.  

Prosta oraz intuicyjna obsługa sprawia, że system kontroli dostępu idealnie sprawdzi się w każdym nowoczesnym domu oraz mieszkaniu. Brak potrzeby noszenia ze sobą pęku kluczy stanowi istotne udogodnienie zwłaszcza w przypadku domów, rezydencji i posiadłości w których istniała konieczność otwierania bramy wjazdowej / garażowej, drzwi wejściowych oraz furtki przy użyciu kilku różnych kluczy mechanicznych.

Na stronie

Platforma Argo

Aplikacja Argo umożliwia łatwe i wygodne otwieranie drzwi chronionych przez urządzenia kontroli dostępu przy użyciu smartfona, smartwatcha, tabletu lub innego urządzenia przenośnego z technologią Bluetooth Smart oraz z zainstalowanym systemem…
Czytaj więcej