PŁETWA ZAWIASU OT 335 150 [96x44,5 mm] NIKLOWANA
Płetwa zawiasu OT 335 Ø15 dedykowana do zastosowania w bezprzylgowych drzwiach drewnianych i metalowych.
Zobacz pełny opis| Producent: | Otlav |
| Seria: | OT 335 |
| Materiał: | Stal |
| Wykończenie: | NO - niklowane |
| Nośność dla 2 zawiasów: | 60 kg |
| Średnica: | 15 mm |
| Wysokość skrzydełka: | 96 mm |
Płetwa.
Opis produktu
Płetwa zawiasu OT 335 Ø15 o wymiarach 96x44,5 mm. Jest dedykowana do zastosowania w wewnętrznych drzwiach bezprzylgowych, wykonanych z drewna oraz w drzwiach metalowych o maksymalnej wadze 60 kg. Została wykonana ze stali i występuje w wykończeniu niklowanym.

Parametry techniczne
| Producent: | Otlav |
| Seria: | OT 335 |
| Materiał: | Stal |
| Wykończenie: | NO - niklowane |
| Nośność dla 2 zawiasów: | 60 kg |
| Średnica: | 15 mm |
| Wysokość skrzydełka: | 96 mm |
| Ilość trzpieni: | Brak |
| Regulacja: | Bez regulacji |
| Rodzaj zawiasu: | Przykręcany |
| Do drzwi: | Wewnętrznych |
| Rodzaj drzwi: | Z przylgą |
| Materiał drzwi: | Drewniane |
| Materiał ościeżnicy: | Drewniana |
Otlav to włoska marka posiadająca ponad 50 lat doświadczenia w projektowaniu oraz produkcji zawiasów do drzwi i okien. Jej oferta obejmuje zawiasy wpuszczane, wkręcane, przykręcane, przykręcano-wkręcane, a także przyrządy montażowe, nakładki, nasadki do zawiasów, stabilizatory skrzydła oraz inne akcesoria. Wzrost zainteresowania rozwiązaniami Otlav na przestrzeni ostatnich lat zapewnił firmie dynamiczny rozwój, dzięki czemu uzyskała ona wiodącą pozycję na rynku. Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu klientów i skrócić terminy dostaw, w zakładach Otlav wdrożony został całkowicie zautomatyzowany proces produkcji i magazynowania wyrobów gotowych. Obecnie Otlav eksportuje swoje produkty nie tylko do państw europejskich, ale także do kilkudziesięciu krajów położonych na innych kontynentach.