ZAWIAS HYDRAULICZNY PIVOT 100 EDGE PROFILE, DO 100 kg, PRZYTRZYMANIE OTWARCIA, BH3-UP4, CZARNY PVD
Zawias hydrauliczny do drzwi typu pivot składający się z części górnej oraz z części dolnej. Wykonany ze stali nierdzewnej oraz dedykowany do montażu w drzwiach profilowych o maksymalnej wadze 100 kg. Wyposażony w zawór do regulacji szybkości zamykania i siły domykania skrzydła, system Soft Close, a także funkcję przytrzymania otwarcia przy położeniu skrzydła 90°.
Zobacz pełny opis| Producent: | JNF |
| Seria: | Pivot 100 |
| Materiał: | Stal nierdzewna AISI 304 |
| Wykończenie: | Czarne PVD |
| Rodzaj zawiasu: | Pivotowy |
| Materiał drzwi: | Drewniane, Aluminiowe, Metalowe |
| Do drzwi: | Pivotowych |
Zawias, akcesoria montażowe, instrukcja.
Parametry techniczne
| Producent: | JNF |
| Seria: | Pivot 100 |
| Materiał: | Stal nierdzewna AISI 304 |
| Wykończenie: | Czarne PVD |
| Rodzaj zawiasu: | Pivotowy |
| Materiał drzwi: | Drewniane, Aluminiowe, Metalowe |
| Do drzwi: | Pivotowych |
| Nośność dla kompletu: | 100 kg |
| Minimalna grubość drzwi: | 40 mm |
| Maksymalna szerokość drzwi: | 1300 mm |
| Odległość osi zawiasu od krawędzi skrzydła: | 120 mm |
| Kąt obrotu: | +120°, -120° |
| Siła: | 3 |
| Regulacja zawiasu: | Dół |
| Regulacja szybkości: | Tak |
| Regulacja domykania: | Tak |
| Przytrzymanie otwarcia: | Tak |
| Funkcja Soft Close: | Tak |
| Mechanizm krzywkowy: | Tak |