BLACHA ZACZEPOWA DO RYGLI HAKOWYCH ZAMKÓW IS-7991 134x24x3mm, STAL NIERDZEWNA
Blacha zaczepowa płaska dedykowana do rygli hakowych zamków serii 7991.
Zobacz pełny opis| Producent: | ISEO |
| Seria: | Multiblindo Classic |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Wykończenie: | Kolor stali nierdzewnej |
| Wysokość: | 134 mm |
| Szerokość: | 24 mm |
| Grubość: | 3 mm |
Blacha zaczepowa.
Opis produktu
- Blacha zaczepowa płaska.
- Dedykowana do rygli hakowych zamków serii 7991.
- Jej wymiary wynoszą 134x24x3 mm.
- Została wykonana ze stali nierdzewnej.
Parametry techniczne
| Producent: | ISEO |
| Seria: | Multiblindo Classic |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Wykończenie: | Kolor stali nierdzewnej |
| Wysokość: | 134 mm |
| Szerokość: | 24 mm |
| Grubość: | 3 mm |
| Głębokość: | 3 mm |
| Kształt blachy zaczepowej: | Płaska |
Warianty produktu
ISEO Serrature S.p.A to znany na całym świecie producent zamknięć ewakuacyjnych, wkładek bębenkowych, zamków do drzwi, samozamykaczy oraz urządzeń kontroli dostępu. Firma została założona ponad pięćdziesiąt lat temu we Włoszech. Początkowo koncentrowała swoją działalność na terenie Europy, ale pod koniec ubiegłego wieku rozpoczęła ekspansję na inne kontynenty. Obecnie posiada oddziały na Bliskim Wschodzie, w Malezji, Chinach, Republice Południowej Afryki, a także w Kolumbii i Peru.