ZAMEK WPUSZCZANY MEDIUM 85WB E=50 mm [ZACZEP METAL+ABS] CHROMOWANY MATOWY
Zamek wpuszczany z otworem na wkładkę bębenkową o profilu europejskim oraz otworem na trzpień ⧄ 8 mm. Dedykowany do montażu w drzwiach drewnianych. Rozstaw zamka wynosi 85 mm, a jego głębokość to 50 mm.
Zobacz pełny opis| Producent: | STV |
| Seria: | Medium |
| Materiał: | Stal |
| Wykończenie: | Chromowane matowe |
| Do drzwi: | Wewnętrznych |
| Materiał drzwi: | Drewniane |
| Materiał blachy czołowej: | Stal |
Zamek drzwiowy.
Opis produktu
Zamek wpuszczany z otworem na wkładkę bębenkową o profilu europejskim. Odpowiedni do zastosowania w drzwiach drewnianych.
Dane techniczne i wymiary
Model 316-CRS posiada rozstaw 85 mm, a jego głębokość (dormas) wynosi 50 mm. Oprócz otworu na wkładkę bębenkową w kasecie zamka znajduje się także otwór na trzpień ⧄ 8 mm.
Metalowy zaczep z dwoma nakładkami ABS zapewnia bardzo ciche otwieranie i zamykanie drzwi. Zamek Medium 316-CRS posiada stalową blachę czołową o wymiarach 196x18x3 mm oraz kasetę o grubości 14 mm.
Produkcja na terenie Unii Europejskiej
Zamek wpuszczany Medium jest wytwarzany w nowoczesnych zakładach posiadających certyfikat ISO 9001. Proces produkcji ma miejsce na terenie Unii Europejskiej. Wykorzystywane są w nim materiały uzyskane z recyklingu, co idealnie wpisuje się w politykę zrównoważonego rozwoju.

Parametry techniczne
| Producent: | STV |
| Seria: | Medium |
| Materiał: | Stal |
| Wykończenie: | Chromowane matowe |
| Do drzwi: | Wewnętrznych |
| Materiał drzwi: | Drewniane |
| Materiał blachy czołowej: | Stal |
| Głębokość - dormas: | 50 mm |
| Rozstaw: | 85 mm |
| Rodzaj zaczepu: | Mechaniczny |
| Wysokość blachy czołowej: | 196 mm |
| Szerokość blachy czołowej: | 18 mm |
| Grubość blachy czołowej: | 3 mm |
| Grubość kasety: | 14 mm |
| Kształt blachy czołowej: | Płaska |
| Otwór na trzpień: | Ø 8 mm |
| Sposób ryglowania: | Wysuwny |
| Wysuw rygla: | 10 mm |
STV to rodzinna włoska marka założona w 1969 roku przez Giuseppe Tagliapietra, która wyspecjalizowała się w projektowaniu i wytwarzaniu zamków magnetycznych dedykowanych do drzwi przesuwnych, zaczepów do zamków oraz zamków wpuszczanych. W procesie produkcji firma wykorzystuje materiały nadające się do recyclingu, materiały odnawialne oraz substancje, które nie wywierają negatywnego wpływu na środowisko naturalne.