ZAMEK MAGNETYCZNY SPINOFF BASIC 96WC KWADRAT 6mm, E=50mm, LAKIEROWANY NA CZARNO
Zamek magnetyczny o rozstawie 96 mm i głębokości 50 mm. Posiada otwór na blokadę WC. Jest wyposażony w blachę czołową w wykończeniu lakierowanym na czarno.
Zobacz pełny opis| Producent: | Krona Koblenz |
| Seria: | Spinoff |
| Materiał: | Znal, Stal |
| Wykończenie: | Lakierowane na czarno |
| Materiał drzwi: | Drewniane, Aluminiowe |
| Materiał blachy czołowej: | Stal |
| Głębokość - dormas: | 50 mm |
Zamek magnetyczny z blachą czołową, pomalowane wkręty montażowe.
Opis produktu
Cicho pracujący zamek magnetyczny z blachą czołową, dostępną w wykończeniu lakierowanym na czarno. Wkręty montażowe blachy czołowej są widoczne i polakierowane w kolorze odpowiadającym jej wykończeniu. Zaczep jest schowany przy otwartych drzwiach, nie wymaga smarowania ani dodatkowych prac konserwacyjnych. Konstrukcja zamka sprawia, że zaczep nie uderza o ościeżnicę, dzięki czemu zamek zachowuje swój wygląd i funkcjonalność przez długi czas bez widocznych oznak eksploatacji.
Dobór
Wykonany ze stali zamek magnetyczny z otworem na blokadę WC ⧄ 6 mm oraz otworem na trzpień ⧄ 8 mm. Model Spinoff Basic posiada rozstaw 96 mm, a jego głębokość wynosi 50 mm. Jest dostarczany wraz z blachą czołową i wkrętami montażowymi. Symetryczny zaczep umożliwia zastosowanie zamka zarówno na lewych, jak i prawych skrzydłach drzwiowych.
Dokumenty techniczne
Zamek został przebadany na zgodność z wymogami normy EN 12209, co potwierdza dokument opublikowany przez instytut badawczy ift Rosenheim.

Parametry techniczne
| Producent: | Krona Koblenz |
| Seria: | Spinoff |
| Materiał: | Znal, Stal |
| Wykończenie: | Lakierowane na czarno |
| Materiał drzwi: | Drewniane, Aluminiowe |
| Materiał blachy czołowej: | Stal |
| Głębokość - dormas: | 50 mm |
| Rozstaw: | 96 mm |
| Rodzaj zaczepu: | Mechaniczny |
| Wysokość blachy czołowej: | 196 mm |
| Szerokość blachy czołowej: | 18 mm |
| Grubość blachy czołowej: | 3 mm |
| Grubość kasety: | 13,5 mm |
| Kształt blachy czołowej: | Płaska |
| Otwór na trzpień: | Ø 6 mm |
| Sposób ryglowania: | Wysuwny |
Warianty produktu
ZAMEK MAGNETYCZNY SPINOFF BASIC 96WC KWADRAT 6mm, E=50mm, LAKIEROWANY NA CZARNO
ZAMEK MAGNETYCZNY SPINOFF BASIC 96WC KWADRAT 6mm, E=50mm, CHROMOWANY
ZAMEK MAGNETYCZNY SPINOFF BASIC 96WC KWADRAT 6mm, E=50mm, NIKLOWANY MATOWY
ZAMEK MAGNETYCZNY SPINOFF BASIC 96WC KWADRAT 6mm, E=50mm, BRĄZOWIONY
ZAMEK MAGNETYCZNY SPINOFF BASIC 96WC KWADRAT 6mm, E=50mm, POZŁACANY MATOWY
ZAMEK MAGNETYCZNY SPINOFF BASIC 96WC KWADRAT 6mm, E=50mm, BRĄZOWIONY PRZECIERANY
ZAMEK MAGNETYCZNY SPINOFF BASIC 96WC KWADRAT 6mm, E=50mm, POZŁACANY BŁYSZCZĄCY
ZAMEK MAGNETYCZNY SPINOFF BASIC 96WC KWADRAT 6mm, E=50mm, MOSIĄDZ LAKIEROWANY
ZAMEK MAGNETYCZNY SPINOFF PREMIUM 96WC KWADRAT 6mm, E=50mm, BEZ NAKŁADKI NA BLACHĘ CZOŁOWĄ
Pliki do pobrania
Certyfikaty
Rozmiar pliku: 109 KB
Rozmiar pliku: 121 KB
Instrukcje montażu
Rozmiar pliku: 1 MB
Rysunki techniczne
Rozmiar pliku: 265 KB
Rozmiar pliku: 197 KB
Koblenz to europejski producent zawiasów wpuszczanych z serii Atomika, Kubica, KuBi7 i Kubikina oraz nowoczesnych systemów drzwiowych. Poszczególne rozwiązania marki wyróżniają się wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością oraz wytrzymałością, a ich właściwości potwierdzają certyfikaty instytutów badawczych. Celem Koblenz jest ciągłe rozwijanie linii oferowanych produktów. a także wprowadzanie na rynek nowości, odpowiadających aktualnie obowiązującym trendom oraz potrzebom klientów. Centrala przedsiębiorstwa znajduje się na terenie Włoch, ale posiada ono swoje przedstawicielstwa również w kilku innych krajach w Europie oraz w Azji.