ZAMEK MAGNETYCZNY SPINOFF BASIC 90KL E=50mm, MOSIĄDZ LAKIEROWANY
Zamek magnetyczny o rozstawie 90 mm i głębokości 50 mm. Posiada otwór na klucz. Jest wyposażony w blachę czołową w wykończeniu mosiądz lakierowany.
Zobacz pełny opis| Producent: | Krona Koblenz |
| Seria: | Spinoff |
| Materiał: | Znal, Stal |
| Wykończenie: | Mosiądzowe lakierowane |
| Materiał drzwi: | Drewniane, Aluminiowe |
| Materiał blachy czołowej: | Stal |
| Głębokość - dormas: | 50 mm |
Zamek magnetyczny, pomalowane wkręty montażowe.
Opis produktu
Cicho pracujący zamek magnetyczny wraz z blachą czołową, dostępną w wykończeniu mosiądz lakierowany. Wkręty montażowe blachy czołowej są widoczne i polakierowane w kolorze odpowiadającym jej wykończeniu. Zaczep jest schowany przy otwartych drzwiach, nie wymaga smarowania ani dodatkowych prac konserwacyjnych. Konstrukcja zamka sprawia, że zaczep nie uderza o ościeżnicę, dzięki czemu zamek zachowuje swój wygląd i funkcjonalność przez długi czas bez widocznych oznak eksploatacji. Klucz umożliwiający sterowanie pracą zamka jest dostępny na osobne zamówienie.
Dobór
Wykonany ze stali zamek magnetyczny z otworem na klucz oraz otworem na trzpień ⧄ 8 mm. Model Spinoff Basic posiada rozstaw 90 mm, a jego głębokość wynosi 50 mm. Jest dostarczany wraz z blachą czołową, dwoma wkrętami montażowymi oraz wkrętem dedykowanym do zainstalowania wkładki. Symetryczny zaczep umożliwia zastosowanie zamka zarówno na lewych, jak i prawych skrzydłach drzwiowych.
Dokumenty techniczne
Zamek Spinoff Basic został przebadany na zgodność z wymogami normy EN 12209, co potwierdza dokument opublikowany przez instytut badawczy ift Rosenheim.

Parametry techniczne
| Producent: | Krona Koblenz |
| Seria: | Spinoff |
| Materiał: | Znal, Stal |
| Wykończenie: | Mosiądzowe lakierowane |
| Materiał drzwi: | Drewniane, Aluminiowe |
| Materiał blachy czołowej: | Stal |
| Głębokość - dormas: | 50 mm |
| Rozstaw: | 90 mm |
| Rodzaj zaczepu: | Magnetyczny |
| Wysokość blachy czołowej: | 196 mm |
| Szerokość blachy czołowej: | 18 mm |
| Grubość blachy czołowej: | 3 mm |
| Grubość kasety: | 13,5 mm |
| Kształt blachy czołowej: | Płaska |
| Otwór na trzpień: | Ø 8 mm |
| Sposób ryglowania: | Wysuwny |
Warianty produktu
ZAMEK MAGNETYCZNY SPINOFF BASIC 90KL E=50mm, MOSIĄDZ LAKIEROWANY
ZAMEK MAGNETYCZNY SPINOFF BASIC 90KL E=50mm, LAKIEROWANY NA CZARNO
ZAMEK MAGNETYCZNY SPINOFF BASIC 90KL E=50mm, CHROMOWANY MATOWY
ZAMEK MAGNETYCZNY SPINOFF BASIC 90KL E=50mm, NIKLOWANY MATOWY
ZAMEK MAGNETYCZNY SPINOFF BASIC 90KL E=50mm, BRĄZOWIONY PRZECIERANY
ZAMEK MAGNETYCZNY SPINOFF BASIC 90KL E=50mm, POZŁACANY MATOWY
ZAMEK MAGNETYCZNY SPINOFF BASIC 90KL E=50mm, CHROMOWANY
ZAMEK MAGNETYCZNY SPINOFF BASIC 90KL E=50mm, LAKIEROWANY NA BIAŁO
ZAMEK MAGNETYCZNY SPINOFF BASIC 90KL E=50mm, BRĄZOWIONY
Pliki do pobrania
Rysunki techniczne
Rozmiar pliku: 275 KB
Rozmiar pliku: 193 KB
Certyfikaty
Rozmiar pliku: 109 KB
Instrukcje montażu
Rozmiar pliku: 1 MB
Koblenz to europejski producent zawiasów wpuszczanych z serii Atomika, Kubica, KuBi7 i Kubikina oraz nowoczesnych systemów drzwiowych. Poszczególne rozwiązania marki wyróżniają się wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością oraz wytrzymałością, a ich właściwości potwierdzają certyfikaty instytutów badawczych. Celem Koblenz jest ciągłe rozwijanie linii oferowanych produktów. a także wprowadzanie na rynek nowości, odpowiadających aktualnie obowiązującym trendom oraz potrzebom klientów. Centrala przedsiębiorstwa znajduje się na terenie Włoch, ale posiada ono swoje przedstawicielstwa również w kilku innych krajach w Europie oraz w Azji.