ZACZEP DO ZAMKA SPINOFF [WKRĘCANY], POZŁACANY BŁYSZCZĄCY
Montowany na wkręty zaczep do zamka magnetycznego serii Spinoff.
Zobacz pełny opis| Producent: | Krona Koblenz |
| Seria: | Spinoff |
| Materiał: | Polimer |
| Wykończenie: | Pozłacane |
| Materiał drzwi: | Drewniane |
| Materiał ościeżnicy: | Drewniana |
| Wysokość: | 59,2 mm |
Zaczep wraz z wkrętami.
Opis produktu
Zaczep do zamka magnetycznego serii Spinoff. Montowany na wkręty. Dostępny w wykończeniu pozłacanym błyszczącym.
Parametry techniczne
| Producent: | Krona Koblenz |
| Seria: | Spinoff |
| Materiał: | Polimer |
| Wykończenie: | Pozłacane |
| Materiał drzwi: | Drewniane |
| Materiał ościeżnicy: | Drewniana |
| Wysokość: | 59,2 mm |
| Szerokość: | 20 mm |
| Głębokość: | 15 mm |
Warianty produktu
ZACZEP DO ZAMKA SPINOFF [WKRĘCANY], POZŁACANY BŁYSZCZĄCY
ZACZEP DO ZAMKA SPINOFF [WKRĘCANY], POZŁACANY MATOWY
ZACZEP DO ZAMKA SPINOFF [WKRĘCANA], NIKLOWANY MATOWY
ZACZEP DO ZAMKA SPINOFF [WKRĘCANY], BRĄZOWIONY
ZACZEP DO ZAMKA SPINOFF [WKRĘCANY], LAKIEROWANA NA BIAŁO
ZACZEP DO ZAMKA SPINOFF [WKRĘCANY], CHROMOWANY
ZACZEP DO ZAMKA SPINOFF [WKRĘCANY], CHROMOWANY MATOWY
Koblenz to europejski producent zawiasów wpuszczanych z serii Atomika, Kubica, KuBi7 i Kubikina oraz nowoczesnych systemów drzwiowych. Poszczególne rozwiązania marki wyróżniają się wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością oraz wytrzymałością, a ich właściwości potwierdzają certyfikaty instytutów badawczych. Celem Koblenz jest ciągłe rozwijanie linii oferowanych produktów. a także wprowadzanie na rynek nowości, odpowiadających aktualnie obowiązującym trendom oraz potrzebom klientów. Centrala przedsiębiorstwa znajduje się na terenie Włoch, ale posiada ono swoje przedstawicielstwa również w kilku innych krajach w Europie oraz w Azji.