ZAMEK PRZECIWPOŻAROWY (PPOŻ.) DINFIR3 SL, 72WB, E=55 mm, 235x20x3 mm, KWADRAT 9 mm, PRAWY, STAL NIERDZEWNA
Zamek przeciwpożarowy o rozstawie 72 mm i głębokości 55 mm. Jest wyposażony w cicho pracujący zaczep, otwór na wkładkę bębenkową, otwór na trzpień Ø 9 mm i dwuskokowy rygiel wysuwany na 20,5 mm. Wymiary stalowej blachy czołowej zamka wynoszą 235 mm x 20 mm x 3 mm.
| Producent: | ISEO |
| Seria: | Dinfir3 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Wykończenie: | Kolor stali nierdzewnej |
| Do drzwi: | Przeciwpożarowych |
| Materiał drzwi: | Drewniane |
| Materiał blachy czołowej: | Stal nierdzewna |
Zamek, śruby montażowe.
Parametry techniczne
| Producent: | ISEO |
| Seria: | Dinfir3 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Wykończenie: | Kolor stali nierdzewnej |
| Do drzwi: | Przeciwpożarowych |
| Materiał drzwi: | Drewniane |
| Materiał blachy czołowej: | Stal nierdzewna |
| Głębokość - dormas: | 55 mm |
| Rozstaw: | 72 mm |
| Rodzaj zaczepu: | Mechaniczny |
| Wysokość blachy czołowej: | 235 mm |
| Szerokość blachy czołowej: | 20 mm |
| Grubość blachy czołowej: | 3 mm |
| Grubość kasety: | 20 mm |
| Kształt blachy czołowej: | Płaska |
| Otwór na trzpień: | Ø 9 mm |
| Sposób ryglowania: | Wysuwny |
| Wysuw rygla: | 20,5 mm |
| Strona otwierania: | Prawy |
ISEO to znany na całym świecie producent zamknięć ewakuacyjnych, wkładek bębenkowych, zamków drzwiowych, zamykaczy oraz urządzeń kontroli dostępu. Firma została założona ponad pięćdziesiąt lat temu we Włoszech. Początkowo koncentrowała swoją działalność na terenie Europy, ale pod koniec ubiegłego wieku rozpoczęła ekspansję na inne kontynenty. Obecnie posiada oddziały na Bliskim Wschodzie, w Malezji, Chinach, Republice Południowej Afryki, a także w Kolumbii i Peru.