BLOKADA WC OKRĄGŁA KWADRAT 8mm (TULEJE STABILIZUJĄCE METALOWE) STAL NIERDZEWNA
Wykonana ze stali nierdzewnej kwadratowa blokada WC z otworem na trzpień ⧄ 8 mm.
Zobacz pełny opis| Producent: | Intersteel |
| Seria: | IN 0035 |
| Materiał: | Stal nierdzewna AISI 304 |
| Wykończenie: | Matowe |
| Wymiar szyldu: | Ø 53 mm |
| Kształt szyldu: | Okrągły |
| Sposób montażu: | Na śruby |
Blokada WC, śruby przelotowe, trzpień do podanej grubości drzwi.
Opis produktu
- Okrągła blokada WC o średnicy Ø 53 mm wykonana ze stali nierdzewnej.
- Montowana na śruby w szyldzie / zamku z otworem na trzpień ⧄ 8 mm.
- Metalowe tuleje stabilizujące zapewniają płynną i bezawaryjną pracę blokady.
- Produkowana w zakładach zlokalizowanych na terenie Unii Europejskiej.

Parametry techniczne
| Producent: | Intersteel |
| Seria: | IN 0035 |
| Materiał: | Stal nierdzewna AISI 304 |
| Wykończenie: | Matowe |
| Wymiar szyldu: | Ø 53 mm |
| Kształt szyldu: | Okrągły |
| Sposób montażu: | Na śruby |
| Trzpień Ø: | Ø 8 mm |
Intersteel to holenderski producent klamek drzwiowych i okiennych oraz dedykowanych do nich akcesoriów. Marka łączy nowoczesną technologię z nowoczesnym designem. Produkty Intersteel powstają we współpracy z takimi projektantami jak Arjan Moors, Erik Munnikhof czy Bas König. W efekcie odzwierciedlają aktualnie obowiązujące trendy oraz odpowiadają faktycznym oczekiwaniom klientów. Jednocześnie znakomicie wpisują się w założenia nowoczesnego i minimalistycznego designu.