KLAMKA GLAMOR 72WB PM
Klamka dekoracyjna wyposażona w długi szyld z otworem na wkładkę bębenkową. Wykonana z mosiądzu, posiada wykończenie PM - brązowione matowe (jasne). Jej design nawiązuje do włoskiego modernizmu.
| Producent: | Linea Cali |
| Seria: | Glamor |
| Materiał: | Mosiądz |
| Wykończenie: | PM - brązowione matowe (jasne) |
| Do drzwi: | Wewnętrznych |
| Wymiar szyldu: | 53x318 mm |
| Kształt szyldu: | Długi |
Komplet klamek na długich szyldach z otworem na wkładkę bębenkową, akcesoria montażowe.
Parametry techniczne
| Producent: | Linea Cali |
| Seria: | Glamor |
| Materiał: | Mosiądz |
| Wykończenie: | PM - brązowione matowe (jasne) |
| Do drzwi: | Wewnętrznych |
| Wymiar szyldu: | 53x318 mm |
| Kształt szyldu: | Długi |
| Otwór w szyldzie: | Na wkładkę |
| Trzpień Ø: | Ø 8 mm |
| Rozstaw: | 72 mm |
| Sposób montażu: | Na śruby, Na wkręty |
| Strona otwierania: | Uniwersalna |
| Sprężyna powrotna: | Tak |