KLAMKA TEC U SZYLD 48x170mm 72WB STAL NIERDZEWNA
Wykonana ze stali nierdzewnej AISI 304 klamka na długim szyldzie.
Zobacz pełny opis| Producent: | Intersteel |
| Seria: | IN 0035 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Wykończenie: | Kolor stali nierdzewnej |
| Wymiar szyldu: | 48x170 mm |
| Kształt szyldu: | Długi |
| Otwór w szyldzie: | Na wkładkę |
Komplet klamek, śruby przelotowe, trzpień do podanej grubości drzwi.
Produkt wyprzedażowy.
Podana cena dotyczy wyłącznie towarów znajdujących się na magazynie.
Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.
Opis produktu
- Klamka na długim szyldzie o wymiarach 48x170 mm.
- Wykonana ze stali nierdzewnej AISI 304.
- Montowana na śruby.
- Wyposażona w trzpień ⧄ 8 mm.
- Odpowiednia do drzwi prawych / lewych.
- Dostępna w wykończeniu matowym.
Parametry techniczne
| Producent: | Intersteel |
| Seria: | IN 0035 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Wykończenie: | Kolor stali nierdzewnej |
| Wymiar szyldu: | 48x170 mm |
| Kształt szyldu: | Długi |
| Otwór w szyldzie: | Na wkładkę |
| Trzpień Ø: | Ø 8 mm |
| Rozstaw: | 72 mm |
| Sposób montażu: | Na śruby |
| Strona otwierania: | Uniwersalna |
| Sprężyna powrotna: | Tak |
Intersteel to holenderski producent klamek drzwiowych i okiennych oraz dedykowanych do nich akcesoriów. Marka łączy nowoczesną technologię z nowoczesnym designem. Produkty Intersteel powstają we współpracy z takimi projektantami jak Arjan Moors, Erik Munnikhof czy Bas König. W efekcie odzwierciedlają aktualnie obowiązujące trendy oraz odpowiadają faktycznym oczekiwaniom klientów. Jednocześnie znakomicie wpisują się w założenia nowoczesnego i minimalistycznego designu.