KLAMKA PARYS SZYLD OKRĄGŁY ALUMINIUM
Wykonana ze stali nierdzewnej klamka obiektowa na okrągłym szyldzie o średnicy 50 mm.
Zobacz pełny opis| Producent: | Intersteel |
| Seria: | IN 0082 |
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie: | Matowe |
| Wymiar szyldu: | Ø 50 mm |
| Kształt szyldu: | Okrągły |
| Trzpień Ø: | Ø 8 mm |
Komplet klamek, śruby przelotowe, trzpień do podanej grubości drzwi.
Produkt wyprzedażowy.
Podana cena dotyczy wyłącznie towarów znajdujących się na magazynie.
Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.
Opis produktu
- Klamka na szyldzie okrągłym o średnicy Ø 50 mm.
- Bezpieczna rękojeść U-form.
- Wykonana z aluminium.
- Wyposażona w trzpień ⧄ 8 mm i sprężynę powrotną.
- Montowana na śruby i wkręty.
- Dostępna w wykończeniu anodyzowanym srebrnym.
Parametry techniczne
| Producent: | Intersteel |
| Seria: | IN 0082 |
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie: | Matowe |
| Wymiar szyldu: | Ø 50 mm |
| Kształt szyldu: | Okrągły |
| Trzpień Ø: | Ø 8 mm |
| Sposób montażu: | Na śruby |
| Strona otwierania: | Uniwersalna |
| Sprężyna powrotna: | Tak |
Intersteel to holenderski producent klamek drzwiowych i okiennych oraz dedykowanych do nich akcesoriów. Marka łączy nowoczesną technologię z nowoczesnym designem. Produkty Intersteel powstają we współpracy z takimi projektantami jak Arjan Moors, Erik Munnikhof czy Bas König. W efekcie odzwierciedlają aktualnie obowiązujące trendy oraz odpowiadają faktycznym oczekiwaniom klientów. Jednocześnie znakomicie wpisują się w założenia nowoczesnego i minimalistycznego designu.