Kim jesteśmy

Dystrybucją okuć do stolarki otworowej zajmujemy się od 1996 r. Działalność rozpoczęliśmy od współpracy ze znaną włoską firmą Linea Cali, producentem najwyższej jakości klamek do drzwi i do okien. Z biegiem czasu nasza oferta rozszerzyła się o systemy kontroli dostępu.

Obecnie jesteśmy generalnym i autoryzowanym dystrybutorem znanych europejskich firm produkcyjnych: Athmer, Dorcas, ISEO, Koblenz, Linea Cali, Otlav, Süd-Metall. W swojej ofercie posiadamy również produkty innych wiodących europejskich producentów.

Z dostawcami współpracujemy zawsze bezpośrednio, dzięki temu nasza oferta jest konkurencyjna, a partnerom handlowym możemy zagwarantować najniższe ceny. Oprócz produktów dostępnych w standardowej ofercie, dostarczamy produkty dedykowane specjalnie dla wymagających Klientów i wykonane według indywidualnych wymagań. Chętnie podejmujemy się realizacji zamówień nietypowych.

Dzięki dużej liczbie dostawców nasza oferta jest kompleksowa i obejmuje: klamki, uchwyty, zamki, zawiasy, zamknięcia antypaniczne, wkładki bębenkowe i systemy jednego klucza, zamykacze drzwiowe, uszczelnienia progowe, kłódki, elektrozaczepy, systemy drzwiowe, kratki wentylacyjne, uszczelki pęczniejące, a także ościeżnice ukryte oraz
systemy kontroli dostępu.

Stawiamy na jakość, dlatego nasze produkty są certyfikowane przez renomowane instytuty badawcze - polskie i europejskie. Będąc naszym Klientem możesz mieć pewność, że produkty, które kupujesz spełniają wszelkie wymagania obowiązujących norm i przepisów prawa. Udzielamy minimum dwuletniej gwarancji, a w przypadku niektórych produktów okres gwarancji wynosi nawet dziesięć lat.

Oferowane przez nas produkty są dostępne z magazynu, który rozbudowaliśmy w celu zapewnienia płynnej i sprawnej realizacji zamówień. Zamówienia na produkty ze stałej oferty realizujemy najpóźniej w ciągu trzech dni roboczych, jednak zdecydowana ich większość jest wysyłana jeszcze tego samego dnia. Bierzemy na siebie obowiązek dostawy na czas. Do Państwa dyspozycji jest nasze biuro obługi klienta oraz doradcy techniczni, również pracujący stacjonarnie, by móc niezwłocznie odpowiadać na Państwa zapytania.

Nasi Klienci to firmy produkujące stolarkę drzwiową i okienną, hurtownie z okuciami budowlanymi, sklepy, dekoratorzy wnętrz i architekci z terenu całej Polski. Naszych partnerów handlowych wspieramy w działaniach marketingowych przekazując ekspozytory z produktami, wzory, próbki produktów oraz wszelkiego rodzaju materiały graficzne. Organizujemy szkolenia produktowe i wyjazdy do fabryk naszych dostawców pozwalające naszym Klientom zapoznać się ze wszystkimi zaletami oferowanych wyrobów.