Kariera

W firmie NOVET stawiamy na rozwój i nieustanne podnoszenie jakości usług oraz obsługi klienta. W związku z tym zależy nam na poszerzaniu wykwalifikowanej kadry doradczej.

Jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań i systemów dla branży stolarki otworowej, a także zarządzamy markami: ATHMER, DORCAS, ISEO, KOBLENZ, LINEA CALI, OTLAV. W związku z rozwojem prowadzonej działalności, poszukujemy kandydatów do pracy na następującym stanowisku:

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

1. Specjalista ds. graficznych

Zakres obowiązków:

  • tworzenie materiałów graficznych na potrzeby promocyjne
  • współpraca z dostawcami celem pozyskiwania materiałów graficznych
  • nadzór i aktualizacja treści graficznych na stronach produktowych serwisów internetowych
  • tworzenie materiałów do druku i współpraca z firmami zewnętrznymi w tym zakresie
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Oczekujemy:

  • umiejętności obsługi programów graficznych - pakiet Adobe
  • wiedzy z zakresu typografii i kompozycji
  • znajomości technik szparowania, retuszu i kompozycji
  • umiejętności fotografowania produktów
  • dobrej organizacji pracy w ramach zespołu
  • podstawowej znajomości języka angielskiego

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w polskiej firmie rodzinnej
  • umowę o pracę
  • pracę w stałych godzinach 8:00 - 16:00, od poniedziałku do piątku
  • szkolenie przygotowujące do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą zgodą na przetwarzanie danych na adres mailowy hr@novet.eu.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NOVET Spółka z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."