Zawiasy niewidoczne KUBICA K6200 w klinice Ethia

Zastosowanie zawiasów wpuszczanych do drzwi - K6200, marki Krona Koblenz w nowej klinice Ethia w hiszpańskim mieście Bilbao.

Zlicowane z płaszczyzną ściany i zamontowane na wpuszczanych zawiasach drzwi są funkcjonalne i stylowe. Niewidoczne zawiasy drzwiowe KUBICA K6200 marki Koblenz charakteryzuje wysoka jakość, znakomita wydajność i niepowtarzalny styl. Sposób montażu sprawia, że drzwi są niemal niezauważalne i doskonale wtapiają się w otoczenie.

Nowa klinika Ethia w hiszpańskim mieście Bilbao zajmuje powierzchnię 364 m2 i mieści się w budynku posiadającym dwie kondygnacje. Wnętrza obiektu charakteryzują się spójnością kolorystyczną widoczną we wszystkich pomieszczeniach. Jedynym wyjątkiem jest korytarz, którego ściana wyłożona została naturalnym drewnem dębowym. Wewnątrz pomieszczeń znajdują się meble wykonane na wymiar i szafy w zabudowie. Są one idealnie dopasowane do pozostałych elementów oraz zapewniają wrażenie porządku i czystości. Oświetlenie jest ukryte w suficie z wyjątkiem oryginalnej kompozycji, składającej się z białych lamp zawieszonych przy wejściu.

Aby podkreślić spójność designu, kluczowe było wybranie odpowiednich drzwi, gdyż ich duża liczba i spore rozmiary mogłyby przysłonić minimalistyczny charakter wnętrza kliniki. Odpowiedni system umożliwił idealne dopasowanie drzwi do ściany, podkreślając stonowany i atrakcyjny styl oraz nie ingerując w wizerunek kliniki.

Galeria

Źródło

Budynek: Ethia, Klinika Medycyny Estetycznej

Lokalizacja: Bilbao, Hiszpania

Projekt wnętrz: Mado Sanchez MADEINBI

Zdjęcia: Josema Cutillas

Rozwiązania architektoniczne: Zawiasy niewidoczne KUBICA K6200

 

Zastosowane produkty

Chcesz wiedzieć więcej?

Masz pytanie odnośnie zawiasów wpuszczanych K6200 marki KOBLENZ?

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego aby dowiedzieć się więcej.

Nasi specjaliści udzielą zwrotnej informacji na wskazany przez Państwa kontakt mailowy lub telefoniczny, najszybciej jak to możliwe.