Zawiasy niewidoczne KUBICA K6200 w Hotelu Viura

Zastosowanie zawiasów wpuszczanych K6200 marki KOBLENZ w hotelu Viura

Zawiasy wpuszczane KUBICA K6200, marki KOBLENZ zostały wybrane do zastosowania w tym nowoczesnym, innowacyjnym i designerskim Hotelu Viura

Miejsce

Wspaniały luksusowy kompleks, w skład którego wchodzi charakteryzujący się innowacyjną architekturą i nowoczesnym designem Hotel Viura, położony jest wśród baskijskich winnic.  
Połączenie starannie wyselekcjonowanych materiałów i przemyślanych technologii zaowocowało stworzeniem elewacji o nieregularnym kształcie, kontrastującym z otoczeniem, w które perfekcyjnie wtapia się bryła budynku. 
Znajdujące się na parterze wejście zostało umieszczone na skraju wzgórza, na którym znajduje się hotel i idealnie wtapia się w tło, a w części restauracyjnej cały sufit ozdabiają zawieszone na nim drewniane beczki, nawiązujące do wystroju korytarzy oraz wyższych pięter.

Rozwiązania do drzwi przylgowych

Połączenie krzywizny kuli ziemskiej, nawiązującej do położenia hotelu i wyrafinowany charakter jego prowokującego designu, podkreśla zastosowanie pozbawionych ościeżnic drzwi z kolekcji EGO. Cechują się one brakiem jakichkolwiek elementów wystających poza płaszczyznę ściany. Drzwi całkowicie chowają się w ścianach, stając się elementem dekoracyjnym wnętrza.

Efekt

Rozmieszczone na 3 piętrach 33 pokoje hotelowe wychodzą na niestandardowe korytarze, których sufit ozdobiony został drewnianymi deskami, pozyskanymi ze starych beczek.
Dostęp do tego obszaru można uzyskać korzystając z bezprzylgowych drzwi EGO marki Krona Koblenz. Umieszczone na nich numery pokoi zostały wykonane z pomalowanej płyty kartonowo-gipsowej, która ozdabia także ściany. Całość nawiązuje do zastosowanego w hotelu wzornictwa.
Oryginalny design jest efektem pracy dwójki artystów Gustavo Díaz Sousy i Aitora Echeverríi. Zastosowanie zawiasów wpuszczanych KUBICA K6200 pozwoliło nadać styl drzwiom przylgowym EGO. 
Model EGO może zostać zamontowany jako drzwi przesuwne lub drzwi dwuskrzydłowe. Idealnie sprawdza się do oddzielenia przestrzeni lub pomieszczeń o większych gabarytach. EGO można dostosować do dowolnych wymagań związanych z daną przestrzenią lub stylem dekoracyjnym.

Galeria

Źródło

Obiekt: Hotel Viura. 
Lokalizacja: Villabuena de Álava (prowincja La Rioja).
Architekt: Designhouses (Xavier e Joseba Aramburu). 
Promotor: Pagamuño Costruzioni. 
Rozwiązania architektoniczne: Zawiasy KUBICA K6200 KOBLENZ

 

Zastosowane produkty

Chcesz wiedzieć więcej?

Masz pytanie odnośnie zawiasów wpuszczanych K6200 marki KOBLENZ?

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego aby dowiedzieć się więcej. 

Nasi specjaliści udzielą zwrotnej informacji na wskazany przez Państwa kontakt mailowy lub telefoniczny, najszybciej jak to możliwe.

Zawiasy wpuszczane K6200 marki KOBLENZ