Systemy przesuwne 500 oraz 600 Koblenz w kompleksie hotelowym Palace Resort Macau

Zastosowanie systemów przesuwnych 500 oraz 600 Koblenz w kompleksie hotelowym Palace Resort Macau

Montaż systemów przesuwnych 500 i 600 na drzwiach drewnianych. Unikalne doświadczenie tradycji, mody i awangardy. Grand Lisboa Palace Resort postawił na systemy przesuwne Koblenz. 

Systemy do drzwi chowanych w kasecie marki Krona Koblenz są nie tylko eleganckie, ale zapewniają również większą oszczędność przestrzeni w porównaniu z tradycyjnymi drzwiami rozwiernymi. Ponadto bez względu na to czy drzwi są chowane w kasecie czy zostały zamontowane na ścianie, dzięki zastosowaniu systemów przesuwnych, pracują cicho i płynnie.

Projekt

Zarządzany przez SJM Resorts, S.A. (“SJM”), wyjątkowy i prestiżowy Grand Lisboa Palace Resort Macau znajduje się w Makau w dzielnicy Cotai; słynącej z przemysłu rozrywkowego. Położony na terenie 128 akrów (52 hektarów), ogromny kompleks hotelowy jest efektem współpracy SJM ze studiem projektowym WATG. Stanowi połączenie europejskiej sztuki renesansowej, chińskich motywów ozdobnych oraz wielobarwnej kultury Makau. Jego budowa została zakończona latem 2021 roku, a końcowy efekt zachwyca mariażem tradycji, najnowszej technologii i stylu.

Cały kompleks to wspaniały przykład architektury organicznej. Obejmuje centrum handlowe o powierzchni 75 000 metrów kwadratowych, połączone z równie okazałym domem towarowym NY8 New Yaohan o powierzchni 15 000 metrów kwadratowych oraz luksusowy sklep bezcłowy Macau Grand Lisboa Palace Shop o powierzchni 7 500 metrów kwadratowych. Na terenie ośrodka znajduje się również tajemniczy ogród w stylu europejskim “Jardin Secreto”, pawilon ślubny, kasyno o powierzchni 27 000 metrów kwadratowych, wielokrotnie nagradzane restauracje, różne inne punkty gastronomiczne oraz 1 900 pokoi i apartamentów w trzech wieżach hotelowych Grand Lisboa Palace Macau, THE KARL LAGERFELD i Palazzo Versace Macau, posiadających własne centra odnowy biologicznej (SPA), kryte i otwarte baseny oraz siłownie.

Grand Lisboa Palace Macau 

Największa wieża hotelowa na terenie kompleksu, Grand Lisboa Palace Macau posiada 1 350 pokoi i apartamentów, z pełną obsługą i widokiem na dzielnicę Cotai lub ogród Jardim Secreto. Elegancki budynek nawiązuje do dziedzictwa kulturowego Makau, stanowi połączenie zachodniego i orientalnego designu oraz zapewnia wyjątkowe doświadczenie.

The Karl Lagerfeld

THE KARL LAGERFELD to jedyny na świecie hotel w całości zaprojektowany przez ikonę świata mody. Ten niezwykle luksusowy przykład niczym nieograniczonej inwencji, oferuje niezapomnianą podróż w wizjonerski świat projektanta. Każdy z elementów w 271 pokojach i apartamentach hotelowych, uosabia wrażliwość artystyczną Karla Lagerfelda w odniesieniu do architektury mieszkalnej oraz prezentuje wyrazistą wizję estetyczną, łącząc ją z serdeczną gościnnością i wyjątkowym stylem. 

Palazzo Versace Macau

Palazzo Versace Macau jest pierwszym luksusowym, pięciogwiazdkowym hotelem w Makau, zaprojektowanym przez jednego z czołowych światowych domów mody. Drobiazgowe podejście włoskiego domu mody jest widoczne już na pierwszy rzut oka w wystroju wnętrz oraz wyposażeniu 271 pokoi i apartamentów, obiektów odnowy biologicznej, eleganckiej restauracji oraz sklepów.

Stylowe systemy przesuwne do drzwi


Poszukiwanie elegancji i potrzeba zagwarantowania dyskrecji w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe, spowodowało przekształcenie elementów służących zwykle do dzielenia przestrzeni, takich jak drzwi w elementy wystroju będące integralną oraz istotną częścią wyposażenia. Płynna i niemal bezszelestna praca drzwi stanowi klucz do zapewnienia harmonijnego i estetycznego wystroju, zgodnego z wizją projektanta. Niezawodne systemy przesuwne 500 oraz 600 marki KOBLENZ zostały zastosowane w Grand Lisboa Palace Resort Macau, aby zapewnić długą oraz bezawaryjną pracę drzwi, ukrytych w gustownie ozdobionych ścianach.

Galeria

Źródło

Obiekt: Kompleks rozrywkowo-wypoczynkowy – Grand Lisboa Palace Resort
Lokalizacja: Makau
Architekt: Studio projektowe WATG
Klient: SJM Resort.
Rozwiązania architektoniczne: Systemy przesuwne do drzwi drewnianych System 500 i System 600, marki KOBLENZ

 

Zastosowane produkty

Chcesz wiedzieć więcej?

Masz pytanie odnośnie systemów do drzwi przesuwnych 500 i 600 marki KOBLENZ?

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego aby dowiedzieć się więcej. 

Nasi specjaliści udzielą zwrotnej informacji na wskazany przez Państwa kontakt mailowy lub telefoniczny, najszybciej jak to możliwe.

Systemy przesuwne do drzwi marki KOBLENZ