System przesuwny EXTeRUS zastosowany na lotnisku w Maladze

System przesuwny EXTERUS - Terminal General Aviation na lotnisku w Maladze

Terminal General Aviation na lotnisku w Maladze zyskał elegancki, dyskretny i biznesowy charakter dzięki systemowi przesuwnemu EXTeRUS.

Lokalizacja

Umieszczony w południowej części lotniska w Maladze, Terminal General Aviation obsługuje loty prywatne, taksówki powietrzne, szkołę lotniczą oraz inne rodzaje działalności lotniczej.
Obiekt został zbudowany w stylu lat 40. i zajmuje powierzchnię 3500 m2. Mieści się na trzech piętrach, zapewnia pełen komfort oraz charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i wykończenia.

Przestrzenie

Na parterze znajdują się biura, toalety, kuchnie, niewielka poczekalnia oraz 2 saloniki VIP. Największy z nich oferuje widok na pas startowy, a wejście do niego odbywa się poprzez dwuskrzydłowe drzwi przesuwne, wykonane z hartowanego szkła i wyposażone w zamocowany do ściany system przesuwny Exterus, posiadający elegancką stalową rurę jezdną oraz designerskie wózki. 

System przesuwny EXTeRUS

Do holu prowadzi niewielki korytarz, w którym zainstalowane zostały cztery drzwi jednoskrzydłowe z systemem przesuwnym Exterus, przez korytarz można również wejść do małej poczekalni. Pomimo ograniczonej ilości miejsca zastosowanie systemu przesuwnego Exterus umożliwiło korzystniejsze zagospodarowanie dostępnej przestrzeni, likwidując martwe strefy oraz zapewniając lepsze doświetlenie wnętrza.

Galeria

Źródło

Obiekt: Terminal General Aviation na lotnisku w Maladze.

Architekt: Studio architektoniczne Angel Asenjo i Wspólnicy, S.L. 

Promotor: AENA.

Wykonawca: Drace.

Rozwiązanie architektoniczne:  System przesuwny EXTeRUS dla drzwi jednoskrzydłowych i dwuskrzydłowych, rozwiązania dla drzwi szklanych ze stalowymi wózkami.

 

Zastosowane produkty

Chcesz wiedzieć więcej?

Masz pytanie odnośnie systemu przesuwnego EXTeRUS marki KOBLENZ?

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego aby dowiedzieć się więcej.

Nasi specjaliści udzielą zwrotnej informacji na wskazany przez Państwa kontakt mailowy lub telefoniczny, najszybciej jak to możliwe.

System przesuwny EXTERUS zastosowany na lotnisku w Maladze, Terminal General Aviation