Nowy system Push & Go EVO zastępujący tradycyjny kantrygiel

Nowy system Push & Go EVO zastępujący tradycyjny kantrygiel | NOVET>EU

Otwieranie biernego skrzydła drzwi dwuskrzydłowych przy użyciu tradycyjnego kantrygla może być kłopotliwe i zajmować sporo czasu. Istnieje jednak bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala łatwo poradzić sobie z tym problemem. Jest nim najnowszy system Push & Go EVO, wyposażony w magnetyczny mechanizm wyzwalający.

Sposób działania systemu Push & Go EVO oraz jego wygodna obsługa sprawia, że stanowi on znakomite rozwiązanie w miejscach, w których konieczne jest częste otwieranie obu skrzydeł drzwi dwuskrzydłowych, zwłaszcza jeśli ze względów bezpieczeństwa czynność ta musi być wykonywana szybko i sprawnie. Taka sytuacja może mieć miejsce w wielu obiektach użyteczności publicznej, takich jak między innymi hotele, restauracje, szpitale, przychodnie, domy opieki czy sanatoria, a także w budynkach mieszkalnych.

Dodatkowo zastosowanie systemu Push & Go EVO umożliwia otwarcie drzwi bez konieczności stosowania siły fizycznej. Ułatwia to korzystanie z dwuskrzydłowych drzwi dzieciom, osobom starszym, niepełnosprawnym oraz osobom o ograniczonej mobilności. System Push & Go EVO jest odpowiedni do zastosowania w drzwiach dwuskrzydłowych o każdej grubości oraz wysokości, drzwiach łukowych, drzwiach zlicowanych z ościeżnicą, drzwiach przesuwno-obrotowych z systemem Ergon, a także w drzwiach łamanych z systemem Compack.