Zawiasy Kubica K6200 i Atomika Karakter w wykończeniach Full HD

Zawiasy wpuszczane do drzwi Kubica K6200 i Atomika Karakter| NOVET.EU

Popularne modele zawiasów wpuszczanych do drzwi Kubica K6200 oraz Atomika Karakter są już dostępne w wykończeniach Full HD. Do wyboru są następujące warianty kolorystyczne: lakierowany na biało, chromowany matowy, lakierowany na czarno, niklowany matowy, pozłacany (K6200) oraz kolor mosiądzu (K8080).

Full HD oznacza wykończenie wykonane przy użyciu zaawansowanej technologii polegającej na nanoszeniu powłoki na kompletnie złożony zawias, dzięki czemu wszystkie jego elementy mają identyczny kolor. Estetyczny, a zarazem atrakcyjny wygląd zawiasu sprawia, że stanowi on znakomite uzupełnienie każdych eleganckich drzwi, a nawet samego wnętrza. Co równie istotne dzięki kilku dostępnym wariantom wykończenia, możliwe jest dopasowanie wybranego modelu zawiasu do kolorystyki skrzydła drzwiowego.

Modele Kubica K6200 i Atomika Karakter są dedykowane do zastosowania w drzwiach bezprzylgowych, a ich położenie można regulować w trzech płaszczyznach: poziomej, pionowej oraz głębokości za pomocą klucza imbusowego. Zwiększa to wygodę korzystania z drzwi, a ponadto poprawia akustykę oraz szczelność samego skrzydła. Trwałość zawiasów została przetestowana w badaniu obejmującym 200 000 cykli pracy co oznacza, że można je stosować nie tylko w budynkach mieszkalnych, ale także w obiektach użyteczności publicznej. Ze względu na potwierdzoną testami odporność ogniową, zawiasy Kubica K6200 oraz Atomika Karakter są także odpowiednie do zastosowania w drzwiach przeciwpożarowych.