System kontroli dostępu Luckey w finale konkursu PropTech Festival

System kontroli dostępu Luckey, zakwalifikował się do finałowego etapu konkursu PropTech Festival. Jego prezentacja odbędzie się 19 września podczas Property Forum w hotelu Sheraton Grand w Warszawie. Z kolei podczas uroczystej Gali Property Forum 2022 nastąpi oficjalne ogłoszenie laureatów konkursu. Serdecznie zapraszamy do zarejestrowania się na stronie https://www.propertyforum.pl/2022/pl/ i wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Property Forum to wydarzenie odbywające się cyklicznie od ponad 12 lat, które skupia inwestorów, developerów, przedstawicieli instytucji finansowych, samorządowców, najemców, a także ekspertów związanych z rynkiem nieruchomości. Jego tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 19-20 września w hotelu Sheraton Grand w Warszawie. W wydarzeniu weźmie udział ponad 100 prelegentów, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami podczas 20 inspirujących sesji tematycznych. Swój udział zapowiedzieli między innymi: prezes Skanska – Katarzyna Zawodna Bijoch, dyrektor zarządzający Savills – Tomasz Buras, prezes zarządu Polskiego Holdingu Hotelowego - Gheorghe Marian Cristescu, dyrektor generalny Panattoni Europe and India -  Robert Dobrzycki, prezes grupy Arche - Władysław Grochowski, prezes Stowarzyszenia Architektów Polskich – Agnieszka Kalinowska-Sołtys, właściciel pracowni architektonicznej Medusa Group – Przemo Łukasik, prezes zarządu ORBIS SA - Dominik Sołtysik, prezydent Kielc – Bogdan Wenta oraz wielu innych ekspertów.

Hasłem przewodnim Property Forum jest „THE CHANGE”, czyli zmiana, a tematyka rozmów, warsztatów i prezentacji nawiązywać będzie do wyzwań, przed jakimi stoi obecnie cały rynek nieruchomości, w tym także firmy zajmujące się zarządzaniem biurowcami, galeriami handlowymi, hotelami, obiektami magazynowymi, centrami logistycznymi oraz innymi rodzajami nieruchomości komercyjnych i przemysłowych. Ostatni rok przyniósł bardzo duże zmiany w gospodarce, a ponadto zmieniła się całkowicie sytuacja geopolityczna w Europie. Nie sposób pominąć także coraz bardziej odczuwalnych zmian klimatycznych oraz nowych technologii, które w dynamiczny sposób zmieniają nasze codzienne życie.    

Przykładem nowoczesnych technologii, które w ostatnich latach zyskują coraz większą popularność są systemy kontroli dostępu. Umożliwiają one przydzielanie wybranym osobom dostępu do konkretnych budynków, stref oraz pomieszczeń w ściśle określonym czasie, a także pozwalają na wygodne zarządzanie pracą drzwi, bram i szlabanów. Jednym z najciekawszych z nich jest system kontroli dostępu Luckey, dedykowany do zarządzania dostępem w przestrzeniach wspólnych typu co-working i co-living oraz w przestrzeniach usługowo-handlowych. Jest on dostępny w trzech wariantach różniących się od siebie stopniem skomplikowania oraz trybem pracy urządzeń (online / offline).

System kontroli dostępu Luckey został opracowany z myślą o współpracy z wieloma urządzeniami kontroli dostępu takimi jak: wkładki elektroniczne, klamki elektroniczne, czytniki zbliżeniowe, zamki elektromotoryczne, zamki solenoidowe, zamki szafkowe, inteligentne przekaźniki itd. Użytkownicy systemu mogą korzystać z wielu rodzajów poświadczeń takich jak: karty zbliżeniowe, breloki, opaski, pastylki i tagi RFID oraz smartfonów / tabletów z zainstalowaną dedykowaną aplikacją. W przypadku zainstalowania czytnika z klawiaturą w pobliżu drzwi, uwierzytelnienie jest możliwe poprzez wprowadzenie kodu PIN.

Szereg urządzeń i poświadczeń oraz współpracujące z nimi oprogramowanie pozwala na zbudowanie zarówno prostego, jak i rozbudowanego systemu kontroli dostępu, odpowiadającego indywidualnym potrzebom i preferencjom. Dzięki przyjaznemu i wygodnemu w obsłudze interfejsowi, administrator ma możliwość wygodnego zarządzania uprawnieniami użytkowników, a także może w łatwy sposób kontrolować drzwi, znajdujące się w jednym lub wielu budynkach. Obecnie system kontroli dostępu Luckey funkcjonuje z powodzeniem nie tylko w pojedynczych obiektach, ale także w dużych parkach biznesowych, składających się z wielu pomieszczeń i stref o zróżnicowanych funkcjach. Co równie istotne można go zintegrować z wieloma systemami zarządzania budynkiem, a także z systemami sieciowymi różnych dostawców.

Zarejestruj się jeszcze dziś, aby zobaczyć prezentację naszego systemu kontroli dostępu na żywo:

 

Property Forum - rejestracja