NOVET na podium Regatta Business Poland

Dowodzona przez skippera Przemysława Kaczmarka załoga NOVET bardzo dzielnie walczyła na regatach w Chorwacji i ostatecznie uplasowała się na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej (klasa ORC 3).

Dowodzona przez skippera Przemysława Kaczmarka załoga NOVET w składzie Michał Urbański, Artur Wnuk, Paweł Urbański, Krzysztof Kucharczyk, Marcin Rogulski oraz Andrzej Witański bardzo dzielnie walczyła na regatach w Chorwacji i ostatecznie uplasowała się na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej (klasa ORC 3). Oficjalne wyniki zawodów ogłoszono w czwartek wieczorem w marinie Zlarin.

Drugie miejsce w regatach w klasie ORC 3 zajęła załoga jachtu Calvados, reprezentująca markę Porta, a zwycięzcami okazali się żeglarze jachtu Red Wine z firmy Specbau. Wśród zawodowych żeglarzy rywalizujących w klasie PRO wygrała grupa Capek Bruk na jachcie Cesar, drugie miejsce zajęli żeglarze Alteris na jednostce o nazwie Shark, a trzecie drużyna Zee Sailing Team.

Z kolei w klasie ORC 1 trzy pierwsze miejsca zajęły kolejno załogi Alteris, Porta oraz Rajskie Jadło. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim pozostałym załogom biorącym udział w rywalizacji zwłaszcza, że tegoroczna trasa wyścigów była naprawdę wymagająca, a dodatkowo podczas rywalizacji sporym wyzwaniem były często zmieniające się oraz nie zawsze korzystne warunki atmosferyczne.

Pełna klasyfikacja załóg rywalizujących w klasie ORC 3