Niezawodne zamki magnetyczne z cicho pracującym zaczepem

Zamek magnetyczny do drzwi z cicho pracującym zaczepem | NOVET.EU

Oferta NOVET poszerzona została o nowe jednopunktowe zamki magnetyczne, wyposażone w cicho pracujący zaczep. Są one dedykowane do zastosowania w nowoczesnych drzwiach wszędzie tam, gdzie liczy się komfort, niezawodność oraz atrakcyjny design.

Poszczególne modele występują w rozstawach 85 mm, 90 mm oraz 96 mm. Do wyboru są warianty zamków z otworem na klucz / wkładkę bębenkową / pod blokadę WC. Dostępne zamki posiadają zaokrąglone blachy czołowe 18 mm. Każdy spośród oferowanych modeli współpracuje z klamką i posiada otwór na trzpień ⧄ 8 mm.

Liczne wykończenia kolorystyczne pozwalają dopasować zamki zarówno do wybranych drzwi, jak i do kolorystyki danego wnętrza.

Wszystkie zamki są produkowane na terenie Włoch przez STV. Marka dba nie tylko o wysoką jakość produkowanych zamków, ale także o ochronę środowiska. W 2006 roku firma uzyskała certyfikat ISO 9001, a ponadto od 15 lat stosuje w produkcji wyłącznie materiały uzyskane na drodze recyklingu.

Do każdego z modeli zamków magnetycznych dedykowane są uniwersalne zaczepy ABS z magnesem. Podobnie jak same zamki, są one dostępne w licznych wariantach wykończeń kolorystycznych.