Aplikacja Argo w wersji 2.6

Aplikacja Argo w wersji 2.6 - System kontroli dostępu do drzwi | NOVET.EU

W serwisach App Store i Google Play pojawiła się nowa wersja aplikacji Argo. Jest ona dostępna do pobrania bezpłatnie w 25 wersjach językowych w tym także w języku polskim. Aplikacja Argo stanowi idealne rozwiązanie nie tylko w domach i mieszkaniach, ale także w obiektach użyteczności publicznej, biurach, hotelach, pensjonatach, sklepach itp.

Z aplikacji Argo można korzystać na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym iOS lub Android oraz na smartwatchach Apple z systemem operacyjnym Watch OS. Aplikacja umożliwia zarządzanie pracą takich urządzeń jak: Libra Smart, Aries Smart, Stylos Smart, x1R Smart, Smart Locker oraz Smart Relay.

Komunikacja pomiędzy urządzeniem mobilnym, a zamkiem odbywa się przy wykorzystaniu technologii Bluetooth Smart, a przesyłane dane są szyfrowane przy użyciu bezpiecznego szyfru, działającego w oparciu o bloki danych o długości 128 bitów. Zastosowane zabezpieczenia wykluczają możliwość przechwycenia i odczytania przesyłanych informacji zarówno w wyniku ataku man in the middle, jak i poprzez łamanie haseł metodą brute force.

Administrator systemu może nadawać, odbierać oraz modyfikować uprawnienia dostępu, a także przydzielać poszczególnym użytkownikom określone rangi (użytkownik standardowy / użytkownik VIP). Dodatkowo jest również odpowiedzialny za programowanie kart / tagów oraz definiowanie kodów PIN, służących do uwierzytelniania na czytnikach Stylos Smart oraz na elektromotorycznych zamkach x1R Smart.

Co równie ważne administrator może przeglądać listę użytkowników oraz historię obejmującą 1000 ostatnich zdarzeń. Posiada także uprawnienia do nadawania trybu pracy zamka x1R Smart (Tryb biurowy / Light / Free). Najnowsza wersja aplikacji Argo pozwala również na wygodne zarządzanie pracą czytnika linii papilarnych współpracującego z zamkiem x1R Smart.

Kolejnym bardzo praktycznym rozwiązaniem oferowanym przez aplikację Argo 2.6 jest możliwość obsługi inteligentnego przekaźnika Smart Relay przy użyciu smartfona. W ten sposób można wygodnie sterować napędami bram, furtkami, szlabanami oraz zamkami elektrycznymi.

Najnowszym urządzeniem z rodziny ISEO Smart obsługiwanym poprzez aplikację Argo jest zamek szafkowy Smart Locker. Stanowi on znakomite rozwiązanie nie tylko w szatniach na siłowni, sali gimnastycznej czy na basenie, ale także w biurach oraz w innych pomieszczeniach oraz obiektach, w których konieczne jest umożliwienie bezpiecznego przechowywania osobistych przedmiotów.