ZAMEK WPUSZCZANY 85WB E=35 mm NIKLOWANY
Zamek wpuszczany o rozstawie 85 mm i głębokości 35 mm. Dedykowany do montażu w drzwiach stalowych profilowych oraz bramach stalowych. Wyposażony w stalową blachę czołową w wykończeniu niklowanym.
Zobacz pełny opis| Producent: | IBFM |
| Materiał: | Stal |
| Wykończenie: | Niklowane |
| Materiał drzwi: | PCV |
| Materiał blachy czołowej: | Stal |
| Głębokość - dormas: | 35 mm |
Zamek wpuszczany.
Opis produktu
Zamek wpuszczany z otworem na wkładkę bębenkową o profilu europejskim i otworem na trzpień ⧄ 8 mm. Dedykowany do montażu w drzwiach stalowych profilowych oraz bramach stalowych.
Dane techniczne i wymiary
Posiada rozstaw 85 mm, a jego głębokość (tzw. dormas) wynosi 35 mm. Stalowa blacha czołowa zamka ma wymiary 240x22x3 mm i występuje w wykończeniu niklowanym.
Model 2500035 został wyposażony w mechaniczny zaczep oraz rygiel, który w pozycji zamkniętej wysuwa się na 15 mm. Mechanizm zamka znajduje się w kasecie o grubości 22 mm.

Parametry techniczne
| Producent: | IBFM |
| Materiał: | Stal |
| Wykończenie: | Niklowane |
| Materiał drzwi: | PCV |
| Materiał blachy czołowej: | Stal |
| Głębokość - dormas: | 35 mm |
| Rozstaw: | 85 mm |
| Rodzaj zaczepu: | Mechaniczny |
| Wysokość blachy czołowej: | 240 mm |
| Szerokość blachy czołowej: | 22 mm |
| Grubość blachy czołowej: | 3 mm |
| Grubość kasety: | 22 mm |
| Kształt blachy czołowej: | Płaska |
| Otwór na trzpień: | Ø 8 mm |
| Sposób ryglowania: | Wysuwny |
| Wysuw rygla: | 15 mm |
Pliki do pobrania
Rysunki techniczne
Rozmiar pliku: 272 KB
IBFM (Industria Briantea Ferramenta Minuteria) to założona w 1947 roku w miejscowości Monza rodzinna włoska firma zajmująca się produkcją okuć do drzwi i bram. Jej oferta obejmuje między innymi zamki hakowe, zasuwy czołowe, zawiasy wahadłowe, zamykacze sprężynowe, przytrzymywacze drzwiowe, maskownice podłogowe oraz ograniczniki otwarcia. Obecnie cały proces produkcji odbywa się w nowoczesnym zakładzie o powierzchni ponad 10 000 m² znajdującym się w miejscowości Desio. Asortyment oferowanych rozwiązań jest stale poszerzany o nowe produkty, które trafiają nie tylko na lokalny rynek włoski, ale są także eksportowane do 25 krajów na całym świecie.