KLAMKA Z UCHWYTEM DRZWIOWYM (1 SZT.) DAISY 92WB DX OB [GD 88-107mm]
Klamka na długim szyldzie z otworem na wkładkę bębenkową oraz uchwytem drzwiowym.
| Producent: | Linea Cali |
| Seria: | Daisy |
| Materiał: | Mosiądz |
| Wykończenie: | OB - brązowione matowe (ciemne) + przecierane lakierowane |
| Wymiar szyldu: | 60x390/540 mm |
| Kształt szyldu: | Długi |
| Otwór w szyldzie: | Na wkładkę |
Klamka z uchwytem drzwiowym, akcesoria montażowe.
Parametry techniczne
| Producent: | Linea Cali |
| Seria: | Daisy |
| Materiał: | Mosiądz |
| Wykończenie: | OB - brązowione matowe (ciemne) + przecierane lakierowane |
| Wymiar szyldu: | 60x390/540 mm |
| Kształt szyldu: | Długi |
| Otwór w szyldzie: | Na wkładkę |
| Trzpień Ø: | Ø 8 mm |
| Rozstaw: | 92 mm |
| Sposób montażu: | Na śruby, Na wkręty |
| Strona otwierania: | Prawa |
Linea Cali to założona w 1986 roku włoska marka, która od ponad 30 lat dostarcza stylowe klamki, gałki, uchwyty, pochwyty, a także inne akcesoria drzwiowe, wyróżniające się trwałością, niezawodnością oraz niepowtarzalnym designem. Poszczególne kolekcje posiadają unikalny wzór i stylistykę. Mnogość dostępnych stylów, wariantów oraz wykończeń sprawia, że bez względu na preferowaną kolorystykę czy wystrój wnętrza, w ofercie marki znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. Klamki Linea Cali stanowią ozdobę drzwi i wnętrz wielu budynków na całym świecie. Można podziwiać je między innymi w luksusowych hotelach położonych nad słynnym jeziorem Garda: Villa Cortine Palace w miejscowości Sirmione oraz Laurin w Saló, a także w bibliotece na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Zurychu czy w Manufacture des Gobelins w Paryżu.