NOVET na targach Nowa Sigma 2019

Targi Nowa Sigma 2019 - NOVET zaprezentował na targach elektroniczną wkładkę bębenkową Libra Smart, której pracą można zarządzać poprzez bezpłatną aplikację Argo oraz modułową wkładkę LE60 | NOVET.EU

W dniach 23-24 marca w Łodzi odbywały się targi Nowa Sigma 2019, zorganizowane przez Polskie Stowarzyszenie Serwisów Kluczowych. W imprezie wzięli udział wystawcy zarówno z kraju, jak i z zagranicy w tym także NOVET.

NOVET zaprezentował na targach elektroniczną wkładkę bębenkową Libra Smart, której pracą można zarządzać poprzez bezpłatną aplikację Argo oraz modułową wkładkę bębenkową LE60.

Zaproszenia Argo Invitations

Goście odwiedzający stoisko NOVET mieli możliwość zapoznania się z licznymi funkcjonalnościami aplikacji Argo. Jedną z nich są tzw. Zaproszenia (Invitations), które umożliwiają przydzielanie dostępu do drzwi w ściśle określonym przedziale czasu. Stojąc przy wybranych drzwiach właściciel nieruchomości generuje kod, a następnie przesyła go gościowi w dowolnie wybrany przez siebie sposób (przez sms, e-mail lub jakąkolwiek aplikację do komunikacji).

Po przybyciu do obiektu i jednorazowym wprowadzeniu kodu, gość uzyskuje dostęp do drzwi na okres czasu zaprogramowany przez właściciela. Takie rozwiązanie znakomicie sprawdza się w przypadku osób, zajmujących się okazjonalnym wynajmem domów lub mieszkań.

Argo Remote Key Delivery

Inną interesującą funkcjonalnością jest Argo Remote Key Delivery. Pozwala ona właścicielowi nieruchomości na zdalne wygenerowanie wirtualnego klucza, którego mogą używać wszystkie osoby korzystające z danego pokoju / mieszkania. Ponadto właściciel może w dowolnym czasie zdalnie anulować przyznany wcześniej gościowi klucz i wygenerować nowy, np. w przypadku zmiany pokoju lub przedłużenia pobytu przez gościa. Oznacza to, że osoba wynajmująca wiele mieszkań w różnych miastach, a nawet państwach może zdalnie zarządzać dostępem do nich z każdego miejsca na świecie.  

Idealne rozwiązanie dla wynajmujących pokoje i mieszkania

Aplikacja Argo w połączeniu z wkładką bębenkową Libra Smart stanowi idealne rozwiązanie zarówno dla domów i mieszkań, jak i dla wielu obiektów użyteczności publicznej, zwłaszcza niewielkich hoteli, pensjonatów, biur oraz budynków, w których niezbędne jest zastosowanie wygodnego w obsłudze oraz bezpiecznego systemu kontroli dostępu.

Modułowa wkładka LE60

Podczas targów Nowa Sigma 2019 na stoisku NOVET można było zapoznać się również z modułową wkładką LE60.

Szeroka gama elementów, z których można złożyć wkładkę, pozwala w szybki i łatwy sposób zbudować model idealnie dopasowany do każdych drzwi, nawet tych o niestandardowej grubości. Modułowa budowa zwiększa odporność wkładki na wyrwanie, a umieszczony w korpusie stalowy rdzeń jest zabezpieczony przed przecięciem.