Konferencja SPIN 2022 extra – Spotkanie projektantów instalacji niskoprądowych

SPIN 2022 extra – Spotkanie projektantów instalacji niskoprądowych

W dniach 30-31 marca bieżącego roku w Cukrowni Żnin odbędzie się dwudniowe spotkanie projektantów instalacji niskoprądowych. Jednym z uczestników, a zarazem partnerem tego wydarzenia jest firma NOVET.

Podczas konferencji SPIN 2022 extra będą prezentowane i omawiane instalacje niskoprądowe oraz rozwiązania takie jak między innymi:

  • systemy kontroli dostępu i monitoringu (CCTV),
  • systemy zarządzania budynkiem (BMS),
  • systemy sygnalizacji pożarowej,
  • systemy zasilania gwarantowanego,
  • dźwiękowe systemy ostrzegawcze (DSO),
  • systemy parkingowe
  • rozwiązania typu data center

Uczestnicy wydarzenia będą mieć możliwość udziału w panelach dyskusyjnych, prezentacjach poszczególnych rozwiązań i technologii, a także wykładach poruszających zagadnienia dotyczące instalacji niskoprądowych.

W części ekspozycyjnej można będzie przetestować jak działają prezentowane technologie i urządzenia oraz dowiedzieć się w jakim zakresie można je ze sobą zintegrować.

System kontroli dostępu - integracja z pozostałymi systemami

Dla wszystkich profesjonalistów działających w branży instalacji niskoprądowych, SPIN 2022 extra stanowi znakomitą okazję do podzielenia się zdobytą wiedzą. Wyjątkowa atmosfera, a także niezwykle przyjazne otoczenie w postaci gustownie zrewitalizowanych pofabrycznych hal i wnętrz, sprzyja nawiązywaniu kontaktów oraz zachęca do wymiany doświadczeń.  W wydarzeniu swój udział zapowiedziała firma NOVET, która na swoim stoisku zaprezentuje nowoczesne systemy kontroli dostępu oparte na oprogramowaniu Argo 3.0 oraz V364, inteligentne przekaźniki Smart Relay, a także zamki elektroniczne Multiblindo eMotion i x1R Smart współpracujące z czytnikami uwierzytelniającymi Stylos Smart oraz elektrozaczepami hiszpańskiej marki Dorcas.

System kontroli dostępu - sterowanie pracą bramy

Eksperci NOVET wyjaśnią wszelkie wątpliwości i odpowiedzą na pytania związane z wdrożeniem systemu kontroli dostępu do inteligentnego domu, sieci apartamentów na wynajem, obiektów użyteczności publicznej, czy rozproszonych budynków magazynowych lub przemysłowych.