TRICKS - rewolucyjny system przesuwny z niewidocznym prowadzeniem

Systemy przesuwne do drzwi TRICKS - KOBLENZ | NOVET.EU

TRICKS to rewolucyjny system przesuwny z niewidocznym prowadzeniem, dedykowany do jednoskrzydłowych drzwi drewnianych o maksymalnej wadze skrzydła 50 kg.

Ze względu na brak dolnego prowadzenia oraz ukrycie mechanizmu w skrzydle, system TRICKS znakomicie sprawdza się we wszystkich nowoczesnych wnętrzach, zaprojektowanych w modnym, minimalistycznym stylu.

System przesuwny TRICKS to praktyczny wybór nie tylko dla osób, poszukujących wygodnych i cicho pracujących drzwi wewnętrznych do pomieszczeń. Montowane na ścianie drzwi przesuwne oparte na tym systemie to także znakomite rozwiązanie w szafach, garderobach i wnękach. Kilkumilimetrowa szczelina i prowadzenie ukryte w górnej krawędzi skrzydła sprawia, że drzwi sprawiają wrażenie, jak gdyby unosiły się w powietrzu. Oprócz minimalistycznego designu i wygodnej obsługi wyróżniają się cichą pracą oraz niezawodnym działaniem.

Co równie ważne oferują funkcję spowolnienia otwarcia i zamknięcia. Położenie drzwi zamontowanych przy użyciu systemu TRICKS można regulować we wszystkich trzech płaszczyznach przy pomocy klucza imbusowego.

System TRICKS znakomicie sprawdza się nie tylko w domach i mieszkaniach, ale także w obiektach użyteczności publicznej takich jak między innymi: biura, gabinety, przychodnie, salony, punkty usługowe itp.