Klamki Linea Cali do stylowych i nowoczesnych wnętrz

Klamki do drzwi Linea Cali - nowoczesne i stylowe wnętrza | NOVET.EU

W ofercie marki Linea Cali na rozpoczynający się rok pojawiło się kilka nowych modeli klamek, które łączą nowoczesny design z wygodą i atrakcyjnym wykończeniem. Wśród nich warto zwrócić uwagę przede wszystkim na modele Polo, Grip oraz Living.

Klamka Polo

Polo to model charakteryzujący się minimalistycznym designem, który znakomicie pasuje zarówno do surowych, jak i nowocześnie zaaranżowanych wnętrz. Oznacza to, że idealnie sprawdzi się w obiektach zaaranżowanych w industrialnym stylu jak na przykład lofty oraz w futurystycznych gabinetach czy apartamentach.

Komfort i bezpieczeństwo

Jego projekt opiera się na wykorzystaniu owalnych oraz lekko zaokrąglonych kształtów, dzięki czemu rękojeść klamki zapewnia wygodę i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Dodatkowo starannie wykończona powierzchnia sprawia wrażenie miękkiej i delikatnej.

Wykończenia

Model Polo jest dostępny w następujących wariantach wykończenia: chromowany, chromowany matowy, antracyt matowy oraz lakierowany na czarno matowy.

Warianty

Oprócz klasycznej klamki do wyboru jest także klamka do okien / drzwi tarasowych z antywłamaniowym systemem SmartBlock oraz klamka drzwiowa pozbawiona rozety.

Klamka Grip

Uniwersalne zastosowanie

Grip jest modelem zaprojektowanym z myślą o osobach poszukujących prostej, a zarazem eleganckiej i bardzo wygodnej w codziennym użytkowaniu klamki.

Wygodna rękojeść i pewny chwyt

Jej charakterystycznym elementem są niewielkie rowki o układzie krzyżowym, wykonane na powierzchni rękojeści w procesie radełkowania. Dzięki ich zastosowaniu klamka zapewnia znakomitą przyczepność dłoni oraz pewny chwyt, gwarantując komfortowe otwieranie i zamykanie drzwi.

Wykończenia

Model Grip występuje w wykończeniu chromowanym, czarnym matowym, pozłacanym, brązowionym matowym jasnym oraz chromowanym + czarnym matowym.

Warianty

Do wyboru jest klamka drzwiowa z rozetą lub bez, klamka drzwiowa na długim szyldzie, pochwyt drzwiowy oraz klamka do okien / drzwi tarasowych z antywłamaniowym systemem SmartBlock.

Klamka Living

Klamka do drzwi Living została zaprojektowana w oparciu o aktualnie obowiązujące trendy aranżacji wnętrz w modnym, minimalistycznym, a zarazem nowoczesnym stylu. Stanowi prawdziwą ozdobę skrzydła drzwiowego oraz podkreśla elegancki charakter każdego gustownego wnętrza.

Ponadczasowy design

Jej design wyróżniają lekko zakrzywione, geometryczne linie oraz wąska i smukła rękojeść. Dzięki idealnie zachowanym proporcjom oraz wyjątkowo starannemu wykończeniu całość prezentuje się niezwykle atrakcyjnie i elegancko.

Wykończenia

Model Living występuje w wykończeniu chromowanym, chromowanym matowym, brązowionym matowym oraz pozłacanym.

Warianty

Do wyboru jest klamka drzwiowa na okrągłej rozecie, klamka drzwiowa na długim szyldzie oraz klamka do okien / drzwi tarasowych z antywłamaniowym systemem SmartBlock.