Zamki drzwiowe Performa kompatybilne ze wszystkimi wkładkami modułowymi ISEO

Zamek Performa do drzwi profilowych

Przeciwwłamaniowe zamki drzwiowe Performa dedykowane do drzwi profilowych i aluminiowych zostały zmodyfikowane przez producenta w taki sposób, że obecnie współpracują ze wszystkimi wkładkami modułowymi marki ISEO.

Zamek Performa przed i po modyfikacji

Zamki drzwiowe z serii Performa występują w wersjach o rozstawach 85 / 92 mm. Posiadają otwór na wkładkę bębenkową o profilu europejskim z zabierakiem prostym lub 45°. Po wprowadzonej z początkiem maja modyfikacji są kompatybilne ze wszystkimi wkładkami modułowymi marki ISEO. Zamki serii Performa są wyposażone w mechanizm zębatkowy, który zapewnia ich płynną pracę. Jest on umieszczony w wąskiej kasecie o grubości 15 mm. Wysuwane rygle o niskim współczynniku tarcia i specjalnie zaprojektowanym kształcie, niwelują odkształcenia skrzydła. W połączeniu z odpowiednio dobranymi profilami pomagają uszczelnić drzwi, zapewniając lepszą izolację cieplną i oszczędność energii. Dodatkowo kaseta zamka jest szczelnie zamknięta, co zabezpiecza mechanizm zamka przed przedostawaniem się zanieczyszczeń, kurzu, pyłów, wiórów itp.

Wersja zamka Performa ze wzmocnionymi ryglami

Ciekawą opcją jest możliwość zamówienia zamka w wersji z wzmocnionymi ryglami, zabezpieczonymi przed przecięciem oraz przewierceniem. Stanowi ona idealne rozwiązanie w drzwiach przeciwwłamaniowych.

Zamek Performa z wzmocnionymi ryglami

Kolejnym elementem na jaki warto zwrócić uwagę jest specjalne zabezpieczenie przed przemieszczaniem się mechanizmu zębatkowego w przypadku braku wkładki bębenkowej. Dzięki temu po zainstalowaniu wkładki, zabierak idealnie dopasuje się do mechanizmu zębatkowego, zapewniając prawidłową pracę zamka.

Właściwości potwierdzone badaniami

Zamki serii Performa są testowane na 200 000 cykli pracy co oznacza, że mogą być montowane w drzwiach, znajdujących się w obiektach użyteczności publicznej o wysokiej częstotliwości użytkowania. Ich odporność korozyjna jest sprawdzana podczas testu w komorze solnej. Właściwości modeli Performa potwierdza certyfikat zgodności z normą EN 12209:05 opublikowany przez instytut ICIM. Dodatkowo wytwarzająca zamki firma ISEO wystawiła dla poszczególnych wariantów Deklarację Zgodności.

Chcesz wiedzieć więcej?

Masz pytanie odnośnie zamków Performa i pozostałych rozwiązań marki ISEO?

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego aby dowiedzieć się więcej. 

Nasi specjaliści udzielą zwrotnej informacji na wskazany przez Państwa kontakt mailowy lub telefoniczny, najszybciej jak to możliwe.