SPIN 2024 extra - Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych z udziałem NOVET

Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych z udziałem NOVET

W dniach 21-22 marca bieżącego roku w hotelu Radisson Blu Resort & Conference Center w Ostródzie odbędzie się wiosenna edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych (SPIN). Podobnie jak w poprzednich latach jedynym z partnerów, a zarazem uczestnikiem tego ciekawego wydarzenia jest firma NOVET.

Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych (SPIN) służy zaprezentowaniu i omówieniu nowych technologii i rozwiązań, jakie pojawiły się w ostatnich miesiącach na rynku. Stanowi również platformę do wymiany doświadczeń oraz poglądów związanych z obecnymi trendami  i oczekiwaniami klientów w branży niskich prądów. Towarzyszące wydarzeniu prelekcje dotyczą zagadnień związanych między innymi z systemami kontroli dostępu (SKD), systemami bezpieczeństwa, systemami sygnalizacji pożarowej czy systemami zarządzania budynkiem (BMS).

Stoisko NOVET

Podczas tegorocznej wiosennej edycji SPIN, firma NOVET zaprezentuje na swoim stoisku rozwiązania i urządzenia kontroli dostępu uznanych europejskich marek: Dorcas, ISEO oraz Südmetall. Przedstawiciele NOVET omówią działanie poszczególnych modeli elektrozaczepów i zwór elektromagnetycznych oraz wyjaśnią w jaki sposób można zintegrować je z czytnikami biometrycznymi i RFID, aby móc wygodnie zarządzać dostępem do wybranych pomieszczeń, stref i budynków.

Inteligentne zamki do drzwi marki Südmetall

Wśród proponowanych rozwiązań znajdą się jednopunktowe oraz wielopunktowe zamki elektromotoryczne ÜLock do drzwi z kontrolą dostępu, a także inteligentny zamek ÜTopic, pełniący funkcję motorycznego napędu do klasycznych wkładek bębenkowych. Goście odwiedzający stoisko NOVET będą mogli również przyjrzeć się z bliska elektronicznym zamkom serii ÜLock Novus, współpracującym z oprogramowaniem ÜManagement 2.0. Mogą być one zasilane bateryjnie i indukcyjnie, a służący do zarządzania ich pracą czytnik RFID jest ukryty wewnątrz szyldu na wkładkę bębenkową.

Zamki do drzwi z kontrola dostepu serii ULock Novus

Tego rodzaju zamki można otwierać za pomocą smartfonów z zainstalowaną dedykowaną aplikacją, kart, opasek, bransoletek i tagów zbliżeniowych oraz przy użyciu klucza wkładki bębenkowej.   

Rozwiązania kontroli dostępu marki ISEO

Wiosenna edycja SPIN 2024 to idealna okazja, aby poznać i samemu przetestować działanie urządzeń i systemów kontroli dostępu działających w oparciu o oprogramowanie Argo i V364. Oprócz dobrze znanych i cenionych wkładek mechatronicznych serii F9000, zamków elektromechanicznych Multiblindo eMotion, zamków szafkowych Smart Locker czy zamków solenoidowych Thesis 2.0, na stoisku NOVET pojawią się interesujące nowości: bezprzewodowe czytniki 1NCA oraz inteligentne klamki MA1A.

Czytniki zbliżeniowe serii 1NCA

Wszystkie te urządzenia łączą nowoczesny design z wygodną obsługą, wysokim poziomem bezpieczeństwa i wieloma praktycznymi funkcjonalnościami. Dzięki temu idealnie sprawdzają się nie tylko w domach i mieszkaniach, ale także w obiektach użyteczności publicznej.    

Klamka MA1A do drzwi z kontrolą dostępu

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas konferencji SPIN 2024, gdzie z przyjemnością opowiemy o proponowanych rozwiązaniach i podzielimy się z Państwem naszą wiedzą w zakresie oferowanych zabezpieczeń oraz systemów kontroli dostępu.