PropTech Festival 2022 – Głosowanie

2 Etap konkursu Proptech Festival 2022 w branży nieruchomości | NOVET.EU

Mamy przyjemność poinformować, że oferowany przez NOVET system kontroli dostępu Luckey, dedykowany do zarządzania dostępem w przestrzeniach typu co-working / co-living, uzyskał nominację jury i zakwalifikował się do kolejnego etapu konkursu PropTech Festival 2022. Teraz mogą go ocenić internauci. Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu na stronie internetowej PropertyNews i oddania swojego głosu na system kontroli dostępu Luckey. W celu oddania głosu konieczne jest podanie ważnego adresu e-mail, wyrażenie zgody na warunki zawarte w Regulaminie konkursu i Polityce prywatności, a następnie kliknięcie w link, przesłany na podany adres.

W głosowaniu można wziąć udział do końca sierpnia. Lista laureatów zostanie ogłoszona podczas uroczystej Gali Prime Property Prize 2022, która odbędzie się w hotelu Sheraton Grand Warszawa 19 września bieżącego roku. Organizatorem konkursu PropTech Festival 2022 jest Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości, do którego należą takie portale internetowe jak między innymi Propertynews.pl, Propertydesign.pl czy Wnp.pl.

Zgłoszony przez firmę NOVET system kontroli dostępu Luckey został opracowany z myślą o zarządzaniu dostępem w przestrzeniach wspólnych typu co-working i co-living oraz w parkach biznesowych. Korzystają z niego także zarządcy nieruchomości oraz firmy zajmujące się długoterminowym i krótkoterminowym wynajmem mieszkań i apartamentów wakacyjnych. Ze szczegółowym opisem systemu i jego możliwości można zapoznać się tutaj.

Konkurs PropTech Festival - głosowanie