Novet członkiem POiD

Firma Novet została członkiem Związku Polskie Okna i Drzwi, który zrzesza polskich producentów, dostawców i dystrybutorów działających w branży stolarki drzwiowej i okiennej.

Celem Związku Polskie Okna i Drzwi jest wyznaczanie trendów i kształtowanie standardów zawodowych wśród przedsiębiorców, dostawców i instalatorów związanych z branżą stolarki otworowej.

POiD zwalcza przejawy nieuczciwej konkurencji zarówno w kraju jak i poza jego granicami oraz odpowiada za umocnienie świadomości dotyczącej wspólnych interesów osób i firm z branży stolarki budowlanej.

Ponadto związek współpracuje z organizacjami, związkami zawodowymi i organami administracji państwowej w zakresie doradztwa ekonomicznego, prawnego i organizacyjnego, a także prowadzi działalność informacyjną i promocyjną na rzecz rozwoju polskiego rynku stolarki budowlanej.

Wszelkie podejmowane działania mają na celu podnoszenie konkurencyjności polskich produktów na rynkach zagranicznych, a także umacnianie wśród konsumentów świadomości dotyczącej wysokiej jakości produktów wytwarzanych przez polskich przedsiębiorców. W ten sposób związek wspomaga rozwój firm i wpływa korzystnie na poziom ich działalności produkcyjnej oraz handlowej.

POiD stawia nie tylko na wysoką jakość wykonania, ale również na profesjonalny montaż, czego efektem jest kampania edukacyjna "Dobry montaż". Celem programu jest uświadomienie, że "dobry montaż jest tak samo ważny, jak dobry produkt", a jego koszt zwykle stanowi zaledwie 1% kosztów całej inwestycji. Jednocześnie korzyści płynące z wykonania instalacji w fachowy sposób gwarantują wieloletnią, niezawodną pracę drzwi i okien.

Wysoka jakość produktów z oferty Novet przekłada się na zwiększanie udziału w rynku. Firma dąży do osiągania założonych celów dostarczając klientom sprawdzone produkty, które wykorzystują innowacyjne oraz przyjazne dla środowiska technologie. Filozofia i sposoby działania firmy Novet doskonale wpisują się w założenia leżące u podstaw projektów realizowanych przez Związek Polskie Okna i Drzwi. Dlatego też firma zdecydowała się na dołączenie do tej organizacji.