Aplikacja Argo w wersji 2.5

Aplikacja Argo w wersji 2.5 - Systemy kontroli dostępu | NOVET.EU

Aplikacja Argo jest stale rozwijana przez ISEO, dzięki czemu oferuje nowe funkcjonalności oraz umożliwia obsługę coraz większej ilości urządzeń kontroli dostępu.

Najnowsza wersja Argo 2.5 pozwala zarządzać pracą: wkładki bębenkowej Libra Smart, klamki Aries Smart, czytnika uwierzytelniającego Stylos Smart, elektronicznego zamka X1R Smart, czytnika linii papilarnych dedykowanego do zamka X1R Smart, zamka kasetowego Smart Locker oraz inteligentnego przekaźnika Smart Relay.

Na urządzenia mobilne z systemami iOS / Android oraz na smartwatche

Aplikacja Argo jest bezpłatna i można ją pobrać za darmo z serwisu App Store (wersja na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym iOS 10 lub nowszym) oraz Google Play (wersja na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android 5.0 lub nowszym).

Dodatkowo z aplikacji Argo 2.5 mogą korzystać właściciele smartwatchy Apple Watch Series 3, działających w oparciu o system operacyjny WatchOS 4. Każdy z takich inteligentnych zegarków można sparować wyłącznie z jednym smartfonem iPhone, a następnie korzystać zarówno z zegarka, jak i z telefonu do otwierania drzwi.

Wygodne i praktyczne widgety

Obsługę urządzeń kontroli dostępu ułatwiają tzw. widgety, które po skonfigurowaniu pojawią się na pulpicie smartfona / tarczy smartwatcha. Stojąc przed drzwiami, wystarczy dotknąć odpowiedni widget, aby otworzyć drzwi. Co ważne zależnie od potrzeb można utworzyć dowolną ilość widgetów, obsługujących wybrane urządzenia kontroli dostępu.

Obsługa kodów PIN

W przypadku takich urządzeń jak czytnik uwierzytelniający Stylos Smart z wyświetlaczem i klawiaturą czy zamek X1R Smart z klawiaturą, aplikacja Argo pozwala zdefiniować kody PIN oraz przypisać je poszczególnym użytkownikom. Kody PIN służą potwierdzeniu posiadania uprawnień do otwarcia danych drzwi.

Czytnik linii papilarnych do zamka X1R Smart

Nowością jest czytnik linii papilarnych dedykowany do zastosowania wraz z zamkiem X1R Smart. Za pomocą aplikacji Argo w wersji 2.5 można zarządzać listami użytkowników, którzy korzystają z czytnika linii papilarnych do uwierzytelnienia uprawnień dostępowych, przeglądać listę zdarzeń, a także aktualizować oprogramowanie czytnika.  

Inteligentny przekaźnik Smart Relay

Aplikacja Argo 2.5 pozwala również zaprogramować inteligentny przekaźnik Smart Relay oraz zarządzać jego pracą.

Po odpowiednim skonfigurowaniu przekaźnik umożliwia wygodne sterowanie napędami bram, furtkami lub zamkami elektronicznymi przy użyciu smartfona / smartwatcha z zainstalowaną aplikacją Argo.

Zamek kasetowy Smart Locker

Innym nowym urządzeniem współpracującym z aplikacją Argo jest sterowany elektronicznie zamek kasetowy, który nosi nazwę Smart Locker. Jest on dedykowany do montażu w szafkach oraz w biurkach i stanowi idealne rozwiązanie w takich miejscach jak biura, szatnie, pomieszczenia ze skrytkami na osobiste przedmioty na dworcach / lotniskach / w centrach handlowych itp.