Lista newsów

Trwała ochrona antybakteryjna

Logo AntiGERM

Zamknięcia przeciwpaniczne ISEO z powłoką AntiGerm

 Stop bakteriom

4.1 milionów infekcji w europejskich szpitalach.

Zamknięcia przeciwpaniczne są najczęściej użytkowane w miejscach publicznych, tam gdzie utrzymanie odpowiedniego poziomu higieny i dbałość o zdrowie są bardzo ważne. Według włoskiego magazynu „Sanita in Cifre” infekcje wynoszone przykładowo ze szpitali są często bagatelizowane, zarówno z medycznego, jaki i z kulturowego punktu widzenia. Corocznie ponad 4,1 miliona pacjentów zostaje zainfekowanych w szpitalach różnego rodzaju bakteriami.

 

Lakier antybakteryjny na wszystkich zamknięciach ISEO

Dlatego też firma ISEO zdecydowała o pokrywaniu swoich zamknięć przeciwpanicznych powłoką AntiGerm. AntiGerm to trwały lakier o działaniu antybakteryjnym, który jest jednocześnie całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Działanie antybakteryjne polega na powolnym, lecz stałym uwalnianiu jonów srebra zawartych w lakierze, które docierając do wnętrza bakterii penetrują ich DNA i zapobiegają namnażaniu.

 

Drazki antypaniczne

+650 gatunków bakterii

Lakier AntiGerm jest skuteczny w stosunku do ponad 650 gatunków wirusów, pleśni, alg, grzybów i bakterii (także takich jak Legionella, Salmonella, czy MRSA) – redukuje ich poziom o 99%. Skuteczność lakieru została sprawdzona na Wydziale Medycyny Molekularnej Uniwersytetu w Padwie i potwierdzona certyfikatem Instytutu ICIM.

 

Podwójna ochrona: bez paniki, bez bakterii.

Zamknięcia z powłoką AntiGerm idealnie nadają się do stosowania we wszelkiego rodzaju miejscach publicznych: szpitalach, sklepach, hotelach, basenach, lotniskach, czy w przedszkolach i szkołach.

Działanie bakteriobójcze ma charakter trwały i nie wymaga żadnych zabiegów konserwujących. Stałe wydzielanie jonów srebra zapewnia wysoką skuteczność przez cały okres działania zamknięcia, nawet w przypadku zarysowania, czy uszkodzenia powierzchni lakieru. Lakierem AntiGerm są pokrywane wszystkie wersje zamknięć Iseo, poza zamknięciami wykonanymi ze stali nierdzewnej.AntiGerm jest zarejestrowanym i zastrzeżonym znakiem handlowym używanym wyłącznie do oznaczania oryginalnych zamknięć przeciwpanicznych firmy ISEO. Każde zamknięcie oznaczone jest w sposób trwały specjalnym logo AntiGerm.