Lista newsów

Wytrzymałe drzwi CAL z klamkami Linea Cali

CAL to doskonale znany i ceniony polski producent wysokiej jakości drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych wytwarzanych z drewna sosnowego i dębowego, pozyskanego wyłącznie z lasów zarządzanych według zasad Dobrej Gospodarki Leśnej.

 

Firma dba nie tylko o środowisko naturalne i najwyższą jakość wykonania skrzydeł drzwiowych, ale także o zastosowanie wysokiej jakości okuć. Dlatego montuje w swoich drzwiach wewnętrznych najwyższej jakości
oryginalne mosiężne klamki włoskiej marki Linea Cali, których dystrybucją na terenie Polski zajmuje się NOVET.

 

 

Klamka Linea Cali na drzwiach CAL

 

Zdj. Klamka włoskiej marki Linea Cali na drzwiach CAL.

 

 

Klamki Linea Cali doskonale podkreślają styl i charakter drzwi CAL. Oprócz atrakcyjnej stylistyki, zapewniają również bezproblemowe oraz wygodne korzystanie z drzwi przez okres wielu lat. Unikalny design wielu modeli klamek Linea Cali został opatentowany i jest chroniony przez Światową Organizację Własności Intelektualnej (WIPO).

 

W ciągu ponad 30 lat istnienia firma CAL wyprodukowała wiele drzwi wewnętrznych, które zdobią i służą w domach, mieszkaniach, biurach oraz w obiektach użyteczności publicznej. O ich eleganckiej stylistyce i bardzo wysokiej jakości wykonania najlepiej świadczy fakt, że zamontowano je w wielu niezwykle prestiżowych obiektach, takich
jak Ambasada Rzeczpospolitej Polskiej w Rydze czy Apartamenty Papieskie w Klasztorze Wigierskim.

 

 

                                              

 

Zdj. Drzwi firmy CAL - modele Boksze z kolekcji Nova 3.1

 

 

Piękno natury zaklęte w produkt perfekcyjnie użyteczny i spójny z nowoczesnymi wnętrzami podkreślają specjalnie dobrane włoskie klamki Linea Cali.

 

Klamki Linea Cali są dostępne wraz z drzwiami wewnętrznymi CAL z kolekcji Szlacheckiej, Klasycznej, Luksusowej, Infinity, Nova 3.0, Nova 3.1 oraz Nova 3.2. Dodatkowo aż do końca marca kupując drzwi wewnętrzne CAL można skorzystać z atrakcyjnej Promocji topniejącej i zyskać nawet do 20% rabatu na wybrany przez siebie model.