Lista newsów

TRICKS - rewolucyjny system przesuwny z niewidocznym prowadzeniem

TRICKS to rewolucyjny system przesuwny z niewidocznym prowadzeniem, dedykowany do jednoskrzydłowych drzwi drewnianych o maksymalnej wadze skrzydła 50 kg.


Ze względu na brak dolnego prowadzenia oraz ukrycie mechanizmu w skrzydle, system TRICKS znakomicie sprawdza się we wszystkich nowoczesnych wnętrzach, zaprojektowanych w modnym, minimalistycznym stylu.

 

 

System przesuwny TRICKS to praktyczny wybór nie tylko dla osób, poszukujących wygodnych i cicho pracujących drzwi wewnętrznych do pomieszczeń. Montowane na ścianie drzwi przesuwne oparte na tym systemie to także znakomite rozwiązanie w szafach, garderobach i wnękach.

 

 

Kilkumilimetrowa szczelina i prowadzenie ukryte w górnej krawędzi skrzydła sprawia, że drzwi sprawiają wrażenie, jak gdyby unosiły się w powietrzu. Oprócz minimalistycznego designu i wygodnej obsługi wyróżniają się cichą pracą oraz niezawodnym działaniem.

 

Co równie ważne oferują funkcję spowolnienia otwarcia i zamknięcia. Położenie drzwi zamontowanych przy użyciu systemu TRICKS można regulować we wszystkich trzech płaszczyznach przy pomocy klucza imbusowego.