Lista newsów

NOVET oficjalnym partnerem i wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem marki Planet w Polsce

Dostrzegając potencjał dynamicznie rozwijającego się polskiego rynku, szwajcarska firma postawiła
na partnera, oferującego profesjonalne wsparcie handlowe, techniczne i logistyczne. W związku z tym miło nam poinformować, że od 1 stycznia 2018 roku
, NOVET został oficjalnym partnerem oraz wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem szwajcarskiej marki Planet na terenie Polski.

 

Dokumentem potwierdzającym wybór NOVET na autoryzowanego partnera i dystrybutora marki Planet
jest poniższe pismo podpisane przez właściciela szwajcarskiej firmy René Gygera oraz właściciela NOVET Przemysława Kaczmarka.

Produkty Planet można zamawiać zarówno poprzez handlowców NOVET, jak i bezpośrednio w siedzibie firmy NOVET w Gospodarzu.

 

Oferta Planet obejmuje uszczelki opadające do wszystkich rodzajów drzwi, rozwiązania z zakresu ochrony palców, próg drzwiowy, cokół, profil separujący, kantrygiel, gniazda podłogowe oraz maskownice podłogowe.  

 

 

Rys. Uszczelki opadające Planet. 

 

Historia firmy Planet sięga ponad siedemdziesięciu lat. Początkowo w jej produkty można było zaopatrywać się w sklepie z artykułami dla stolarzy W. Jaggi und Söhne w Zurychu. W 1998 roku właścicielami Planet zostali Andreas Dintheer i René Gyger, a siedziba firmy została przeniesiona do położonej nieopodal Zurychu miejscowości Tagelswangen, gdzie mieści się do dnia dzisiejszego.

 

 

Zdj. Siedziba firmy Planet w miejscowości Tagelswangen.

 

Nie tylko w samej Szwajcarii, ale także na wielu innych europejskich i światowych rynkach uszczelki i pozostałe rozwiązania Planet zyskały popularność dzięki bardzo wysokiej jakości wykonania oraz funkcjonalności. Wszystkie produkty Planet wykonywane są w 100% w Szwajcarii. Większość z nich posiada również certyfikaty renomowanych instytutów badawczych.